• Informacje na temat:

  marcin chętnie

Artykuły na temat: marcin chętnie
 • Doda opowiedziała o współpracy z Marcinem Dorocińskim!

  Marcin Dorociński (44 l.) w dość nietypowy sposób pomagał Dodzie (33 l.) na planie filmowym…

 • "Pierwsza miłość": Do ołtarza z przeszkodami

  Już mi niosą suknię z welonem..." - chętnie zaśpiewałaby Sabina i Kinga. Niestety, na razie czeka je walka z zazdrosną Zośką i Igorem z piekła rodem!

 • Marcin Bosak i Maria Dębska razem na imprezie!

  W ubiegłym roku głośno było o rozstaniu Marcina Bosaka (38 l.) z matką jego dzieci, Moniką Pikułą (37 l.). Szybko okazało się, że aktor znalazł sobie nową miłość - aktorkę Marię Dębską (26 l.). Para nie ukrywa już, że są w sobie zakochani do szaleństwa. Ostatnio pojawili się razem na premierze filmu "Plan B", gdzie chętnie pozowali razem do zdjęć i czule patrzyli sobie w oczy. Pasują do siebie?

 • Karolina Gruszka pracuje głównie w Rosji

  Karolina Gruszka od kilku lat występuje przede wszystkim na deskach moskiewskich teatrów, często w sztukach autorstwa swojego męża Iwana Wyrypajewa. Aktorka twierdzi, że Rosja jest dla niej inspiracją twórczą, jednak nie mogłaby żyć tam na stałe. Dlatego nie wyprowadza się z Warszawie i chętnie przyjmuje propozycje zawodowe z Polski.

 • Marcin Mroczek (34 l.) przyznał, że jego ukochany synek Ignaś wywrócił jego życie do góry nogami.

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • Marcin Miller wyznaje: "Mogłem się utopić"

  Marcin Miller (46 l.) swego czasu przeżył chwile grozy. Kolega namówił go na ryzykowny rejs łódką. „Mogłem się utopić” – mówił w jednym z wywiadów artysta.

 • Maryla Rodowicz nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

  Maryla Rodowicz odmówiła wzięcia udziału w programie Polsatu. Wszystko miało rozbić się o kwotę w kontrakcie artystki.

 • Marcin Dorociński: Dlaczego zamieszka właśnie tam?

  Marcin Dorociński (45 l.) i jego żona podjęli przełomową decyzję. Wraz z dziećmi opuszczają stolicę i przeprowadzają się w znacznie bardziej spokojniejsze rejony. Gdzie zamieszkają?

 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

Zdjęcia na temat: marcin chętnie
Wideo na temat: marcin chętnie
Dyskusje na temat: marcin chętnie
 • Re: Nowy serial TVP1: Znad mazurskiego rozlewiska na... Majorkę

  No raczej na pewno :) Ja chętnie zobaczyłbym Ilonę w jakiejś większej roli, bo brakuje Jej na ekranie, a jest wyjątkową aktorką.

 • Re: "M jak miłość": Artur vs Marcin

  prawda jest taka,że na forum powybrzydzaja a wieczorem chętnie obejrzom kolejny odcinek.ot takie rozdwojenie jazni ))a serio.każdy ogląda na co ma ochotę,nie ma 1,2 kanałów,jest pilot.

 • Re: Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  Nagle okaże się, że Ola bardzo zazdrości dziecka dr Kozeiełło i prosi Marcina aby jej zrobił dziecko. Marcin bardzo chętnie spełnia jej prośbę, wiedząc, że Rafał jest bezpłodny.

 • Re: "M jak miłość": Marcin odzyska wolność i rzuci Izę!

  Scenarzyści i reżyserzy zgłupieli i nadal głupieją do reszty wymyślając dalsze odcinki M jak Miłość Tak mi obrzydzili ten serial tą fabułą , że już nie mogę go oglądać. A kiedyś chętnie śledziłam. Rola Muchy w tym serialu jest strasznie wkurzająca i najbardziej mi przeszkadza.

 • Re: Łysi, ale seksowni - o nich było głośno

  Szymon Bobrowski zawsze mi się bardzo podobał, chętnie poszedłbym z nim do łożka.

 • Re: Rafał i Marcin Mroczek z serialu...

  Nie są to aktorzy, mają swoje zawody, tylko jest jeden problem w swoim zawodzie tyle nie dostaną i dlatego ciagną wszyscy tego tasiemca, którego już nie da się oglądać. Ktoś powie,że mam nie oglądać. Owszem nie oglądam, ale chętnie obejrzałabym dobry telewizyjny teatr !

 • Re: Mąż Czesi będzie miał romans?

  to że ty masz koński łeb to nie znaczy że inni też! przestań sądzić , ludzi po sobie nieudacznico życiowa No, co Ty?Ten konski łeb z garbatym nosem? Chyba Ci odbiło. dziewczyno? Osobiscie, szlag mnie trafia, gdy go jeszcze kamery pokazuja, a miktrofony emituja jego gardlowy głos..Masakra.... Kurzawski jest sexi sama bym się z nim w romans chętnie wdała:>

 • Re: Szef atakuje Kasię!

  motolotniarzowi seks, ale ten odmówi, tłumacząc, że jest gejem i seks z kobietą go nie interesuje. Stwierdzi natomiast, że chętnie by coś zjadł. Kasia zrobi mu kanapkę z margaryną, nieśmiało wyjaśniając(...) zepsuła mu się pralka, a on nie pierze ręcznie, bo niszczą mu się dłonie. Kasia przez chwilę się zastanowi i odpowie, że musi to przedyskutować z Marcinem. Motolotniarz odpowie, że oczywiście rozumie

 • Re: Szef atakuje Kasię!

  motolotniarzowi seks, ale ten odmówi, tłumacząc, że jest gejem i seks z kobietą go nie interesuje. Stwierdzi natomiast, że chętnie by coś zjadł. Kasia zrobi mu kanapkę z margaryną, nieśmiało wyjaśniając(...) zepsuła mu się pralka, a on nie pierze ręcznie, bo niszczą mu się dłonie. Kasia przez chwilę się zastanowi i odpowie, że musi to przedyskutować z Marcinem. Motolotniarz odpowie, że oczywiście rozumie