• Informacje na temat:

  marcin chochlew dziecko

Artykuły na temat: marcin chochlew dziecko
 • "Na Wspólnej": Marta pójdzie w tango i zapomni o synku!

  Pogrążona w nałogu alkoholowym Konarska (Joanna Jabłczyńska) po raz kolejny straci kontrolę nad sobą. Upije się i zupełnie zapomni, że Filip (Marcin Chochlew) miał przyprowadzić synka (Maciej Poppe) do domu! Sprawdź szczegóły!

 • “Na Wspólnej": Alkoholizm, manipulacja i… wojna

  Wkrótce Między Martą (Joanna Jabłczyńska) a jej byłym mężem Filipem (Marcin Chochlew) wybuchnie prawdziwa wojna. Wszystko przez dentystkę Iwonę (Aleksandra Mikołajczyk), czyli obecną narzeczoną Konarskiego. Poznaj szczegóły!

 • Podejrzana niania

  Po ostatnim incydencie z panią Gienią (Maria Szadkowska) Marta i Filip Konarscy (Joanna Jabłczyńska i Marcin Chochlew) postanowią zatrudnić nową nianię dla Ksawerego (Maciej Poppe). Pomoże im w tym Zuza (Małgorzata Socha).

 • "Na Wspólnej": Miłość wyleczy Martę z alkoholizmu?

  ..., z czego się niezmiernie cieszę. Ostatnio w życiu mojej bohaterki rzeczywiście wiele się dzieje. Przede wszystkim weszła w ostry konflikt z byłym mężem Filipem (Marcin Chochlew) i jego nową partnerką...

 • Ojcowie w serialach. Kumple czy tyrani?

  Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) z „Klanu” był szczęśliwym ojcem dwóch córek, gdy urodził się Paweł junior (Szymon Kanownik). Dojrzałe ojcostwo ma dla dr. Lubicza mnóstwo plusów. W końcu ma z kim porozmawiać o sporcie! Tata z doskoku... Ze swoim synkiem na razie nie rozmawia Filip (Marcin Chochlew) w „Na Wspólnej”. Chociaż go kocha, trudno o dobry kontakt, skoro jest w konflikcie z matką...

 • Jabłczyńska będzie mamą!

  Zaskakujący wątek ciąży pojawi się w serialu "Na Wspólnej". Marta, którą gra Joanna Jabłczyńska wkrótce będzie się spodziewać dziecka. Ojcem będzie z kolei Filip, w którego wciela się Marcin Chochlew. To zwrot w historii Marty i Marcina. Jak w każdej miłości, dotychczas nie brakowało problemów. Czy dziecko zmieni sytuację dwojga bohaterów? To już tajemnica scenarzystów...

 • Co nowego?

  ...też, że program o singlach jest już w produkcji, a za jego twórcę uchodzi Marcin... Marta jest przerażona tym, co ostatnio dzieje się wokół niej. Filip (Marcin Chochlew) radzi jej, by zwolniła się(...) się w ich związku. Przeraża go myśl, że po raz kolejny może stracić ukochaną. Tymczasem Maja próbuje wybrać miedzy miłością swojego życia a szczęściem dziecka? Intrygi Marcina (Marcin Kwaśny) względem...

 • Dramat "Na Wspólnej"!

  Małżeństwo Marty (Joanna Jabłczyńska) i Filipa (Marcin Chochlew) zdaje się być już historią. Zdradzony Konarski żąda rozwodu i opieki nad synem. Marta błaga go o to, żeby nie mścił się na niej kosztem dziecka. To dopiero początek kłopotów bohaterów serialu "Na Wspólnej" .

 • Jabłczyńska będzie mamą!

  Joannę Jabłczyńską wkrótce będzie można zobaczyć z... okrągłym brzuszkiem. Uspokajamy jednak, że zajdzie w ciążę tylko na potrzeby serial u.

 • Co wydarzy się "Na Wspólnej"?

  Serial owe losy bohaterów "Na Wspólnej" w ostatnim tygodniu października i w pierwszym tygodniu listopada z pewnością nie umkną uwadze widzów. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem po najważniejszych wątkach, jakie zobaczymy w najbliższym czasie.