• Informacje na temat:

  marcin chochlew i magdalena

Artykuły na temat: marcin chochlew i magdalena
 • Dziewięć gwiazd na pokazie Cateriny!

  ...: Dorota Naruszewicz z mężem, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Elżbieta Jędrzejewska, Magdalena Zawadzka, Olga Bończyk, Marcin Chochlew, Olga Borys i Robert Kudelski. Jedna z sukien prezentowanych(...) Bogna, oraz Magdalena Stam, czyli Zyta. Tylko o jedną przedstawicielkę mniej miał serial "M jak miłość". Reprezentowały go Bożena Stachura, czyli Grażyna Raczyńska, i Andżelika Piechowiak, czyli Mirka...

 • Książkiewicz zatańczy z Maserakiem

  Poznaliśmy pełną listę uczestników 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Najgoręcej zapowiadają się występy par: Weronika Książkiewicz - Rafał Maserak oraz Dorota Deląg - Marcin Hakiel.

 • Prezentacja par IX edycji "Tańca z gwiazdami"

  ...w tańcu. Podstawy będzie wpajać mu Magdalena Soszyńska-Michno, która pokazała swój talent dydaktyczny i cierpliwość, dochodząc do finału VII edycji programu z Mariuszem Pudzianowskim. Marcin Hakiel, który(...) Richardson zatańczy z Krzysztofem Hulbojem. Filipa Konarskiego z serial u "Na Wspólnej", czyli Marcina Chochlewa zobaczymy w tanecznych wyczynach z Janją Lesaer. Przekonamy się także czy na parkiecie...

 • Hakiel jest "profesjonalistą"

  - Jest profesjonalistą, więc jak każdy profesjonalista - wymaga. Ja sobie to bardzo cenię, gorzej byłoby, gdyby nie był wymagający. Wtedy byłabym bardziej zestresowana. A nie było z tym tak źle, myślę że w dużej mierze dzięki naszej pracy - Dorota Deląg nie szczędziła pochwał swemu partnerowi w "Tańcu z gwiazdami" - Marcinowi Hakielowi.

 • Co nowego?

  ...też, że program o singlach jest już w produkcji, a za jego twórcę uchodzi Marcin... Marta jest przerażona tym, co ostatnio dzieje się wokół niej. Filip (Marcin Chochlew) radzi jej, by zwolniła się(...) się w ich związku. Przeraża go myśl, że po raz kolejny może stracić ukochaną. Tymczasem Maja próbuje wybrać miedzy miłością swojego życia a szczęściem dziecka? Intrygi Marcina (Marcin Kwaśny) względem...

 • "Tancerka dyskotekowa"

  - Rafał nazywa mnie "tancerka dyskotekową", bo ja tak mam, że tańczę całym ciałem.A tutaj ważna jest sylwetka, zwarcie, elegancja - a mnie troszkę roznosi na wszystkie strony. Rafał próbuje mnie więc opanować - Weronika Książkiewicz opowiedziała o emocjach związanych z przygotowaniami do występu w "Tańcu z gwiazdami".

 • Richardson zatańczy walca

  - Najlepiej czuję się w standardach, ale mamy walca. Torturujemy od trzech tygodni, nic więc dziwnego, że on wychodzi nam najlepiej - powiedziała uczestniczka 9. edycji "Tańca z gwiazdami", Monika Richardson.

 • Ogniste tango Nowak-Ibisz

  - Tango! Ogniste! - wykrzyknęła Anna Nowak-Ibisz zapytana o to, co chciałaby zatańczyć w programie "Taniec z gwiazdami". - Szkoda, że nie ma tańca afrykańskiego - dodała.

 • "Młodzi i Film": 11 filmów do Złotego Jantara

  71 konkursowych projekcji obędzie się podczas 32. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" 2013. Impreza odbędzie się między 24 a 29 czerwca w Koszalinie.

 • Młodzi filmowcy walczą o "Jantary"

  32. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" 2013 rozpocznie się w poniedziałek w Koszalinie (Zachodniopomorskie). Impreza potrwa do 29 czerwca. Pokazanych zostanie na niej łącznie 71 konkursowych filmów.

Zdjęcia na temat: marcin chochlew i magdalena