• Informacje na temat:

  marcin damięcki

Artykuły na temat: marcin damięcki
 • Marcin Dorociński i Grzegorz Damięcki na jednej scenie!

  W Teatrze Ateneum trwają ostatnie próby przed niedzielną premierą "Nastasji Filipownej", na motywach "Idioty" Fiodora Dostojewskiego. Przedstawienie reżyseruje Andrzej Domalik. Na scenie Grzegorz Damięcki, czyli major Zwonariew z "Czasu honoru“ w roli "Idioty" księcia Myszkina oraz Marcin Dorociński, czyli Wiktor Okulicki z "Głębokiej wody", jako "miliarder w kożuchu", czyli morderca Rogożyn.

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • “Na dobre i na złe": Marieta Żukowska i Marcin Bosak w Leśnej Górze!

  Marietę Żukowską i Marcina Bosaka, których szeroka widownia serialowa pokochała za role Marzeny Sadowskiej i Kamila Gryca w sadze rodu Mostowiaków, zobaczymy razem w gościnnych epizodach w “Na dobre i na złe".

 • Izabella Miko z Damięckim?

  Maciej Zakościelny może spać spokojnie. Jego partnerka - Izabella Miko - spotyka się z Mateuszem Damięckim jedynie na zawodowej stopie.

 • Szabatin i Damięcki: co ich łączy?

  ...urodziła się córka, Kasia Cichopek (25 l.) i Marcin Hakiel (25 l.) planują ślub, Rafał Maserak (28 l.) i Małgosia Foremniak (40 l.) także wydają się tworzyć szczęśliwy związek... Nic dziwnego, iż pojawia się coraz więcej plotek dotyczących rzekomego romansu Ewy Szabatin (26 l.) i Mateusza Damięckiego (26 l.). Oboje są piękni, młodzi i, co najważniejsze, stanu wolnego. W dodatku "Życie na gorąco...

 • Nie mogę zdradzać, ale...

  Dużo gra w zagranicznych produkcjach, ale nie zaniedbuje też polskich widzów. Mateusza Damięckiego oglądamy w serialu "Chichot losu" . Jego bohater to sympatyczny i uczynny chłopak.

 • "W rytmie serca": Żmuda w coraz większych tarapatach!

  W najbliższym odcinku pętla kłopotów, w które popadł Adam Żmuda (Mateusz Damięcki) będzie coraz bardziej się zaciskać... Weronika (Maria Dębska), nadal przekonana o jego niewinności, okaże się bezradna. I gdy do akt trafią wyniki badań DNA, będzie musiała przyjaciela zatrzymać.

 • Damięcki zakochany w Trzebiatowskiej

  Trwają zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Chichot losu" . Film oparty jest na bestsellerowej powieści Hanki Lemańskiej pod tym samym tytułem. Bohaterów opowieści grają Marta Żmuda Trzebiatowska i Mateusz Damięcki.

 • “Na dobre i na złe": Latoszek z Agatą, a Hana z... Radwanem?

  W 16. sezonie najpopularniejszego polskiego serialu medycznego. cały szpital w Leśnej Górze będzie żył sprawą Witka (Bartosz Opania) i Leny (Anita Sokołowska). Przemek (Marcin Rogacewicz) i Klaudia (Julia Wyszyńska) stracą pracę, a Hana (Kamilla Baar) zbliży się do... Radwana (Mateusz Damięcki). Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w “Na dobre i na złe"!

 • Najpiękniejsi Polacy 2007

  Piotr Adamczyk, Mateusz Damięcki, Borys Szyc, Olivier Janiak i Krzysztof Ibisz znaleźli się na liście kandydatów do tytułu "Najpiękniejszy'2007". W ubiegłym roku zwyciężył Maciej Zakościelny.

Zdjęcia na temat: marcin damięcki
Dyskusje na temat: marcin damięcki