• Informacje na temat:

  marcin dorociński sesja

Artykuły na temat: marcin dorociński sesja
 • "Cape Town": Nowy serial z Marcinem Dorocińskim

  "Cape Town" to wyreżyserowana przez Petera Ladkaniego ekranizacja światowego bestsellera książkowego autorstwa Deona Meyera "Dead before dying". Serial to misterna intryga kryminalna, w której pełna napięcia akcja miesza się z humorem i dramatem.

 • "Pani z przedszkola" : Sztuczki Marcina Krzyształowicza

  Ciepłą, kolorową i miękką podróżą sentymentalną do lat 70. ubiegłego wieku jest nowy film Marcina Krzyształowicza "Pani z przedszkola". Podobnie wyważoną lekkością charakteryzowały się ostatnio w polskiej kinematografii jedynie "Sztuczki" Andrzeja Jakimowskiego.

 • Dorociński: Warto pomagać

  ...- Warto pomagać i warto starać się być przyzwoitym, bo lepiej się człowiekowi wtedy robi - twierdzi aktor Marcin Dorociński , znany m.in. z ról w filmach "Rewers", "Pitbull" oraz "Boisko bezdomnych".

 • Marcin Dorociński w erotyku

  Najnowszy film z udziałem Marcina Dorocińskiego "Kobieta, która pragnęła mężczyzny" trafi 16 kwietnia na ekrany polskich kin. To "opowieść o świecie kobiecych fantazji i erotycznych pragnień" - tłumaczy dystrybutor obrazu, Gutek Film.

 • Dorociński zmienia branżę

  Oglądany ostatnio w serial u "Pitbull" Marcin Dorociński zmienia odrobinę swoje emploi i z twardego gliny przeistacza się w faceta pracującego w branży... odzieżowej. Konkretnie pracującego przy(...) druga część zadania, a zwłaszcza podpatrywanie zawodowych fotografów (?) na różnych "rozbieranych" sesjach zdjęciowych. Dorocińskiemu musiał bardzo spodobać się scenariusz "Miłości na wybiegu", bo mocno...

 • Dorociński odważny erotycznie

  W Warszawie trwają właśnie zdjęcia do erotycznego dramatu z Marcinem Dorocińskim i duńską aktorką Sonją Richter, znaną z głównej roli w filmie "Otwarte serca". Film w reżyserii Per Fly nosi tytuł "Kobieta, która pragnęła mężczyzny".

 • Dorociński zagrał z gwiazdą trylogii "Millennium"

  Marcin Dorociński wystąpił w jednym filmie razem z gwiazdą kinowej trylogii "Millennium", szwedzkim aktorem Michaelem Nyqvistem.

 • Dorociński wśród modelek

  Oglądany ostatnio w serial u "Pitbull" Marcin Dorociński, zmienia swoje emploi i z twardego gliny przeistacza się w faceta pracującego w branży... odzieżowej.

 • Serialowcy powalczą o medale... olimpijskie!

  ...i Marcin Mroczkowie, czyli Paweł i Piotr Zduńscy z "M jak miłość", Olga Borys, czyli Beata z "Galerii", Marcin Dorociński, czyli Szymon Kowalczyk z "Bez tajemnic", Joanna Jabłczyńska i Marta(...) scenie wystąpią Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski i Afromental, a gwiazdy spotykać się będą ze swoimi fanami na specjalnie zorganizowanych sesjach autografowych. Najważniejszy jednak będzie w ten...

 • Dorociński z gwiazdą "Millennium"

  Marcin Dorociński wystąpił w jednym filmie razem z gwiazdą kinowej trylogii "Millennium", szwedzkim aktorem - Michaelem Nyqvistem. Zagrał w erotycznym dramacie "Kobieta, która pragnęła mężczyzny", gdzie partneruje także Dunce, Sonji Richter.

Wideo na temat: marcin dorociński sesja
 • Sesje

  Nagrodzony na festiwalu niezależnego kina Sundance komediodramat w reżyserii Ben Lewina ("Georgia"). Zbliżający się do czterdziestki, dotknięty paraliżem niemal całego ciała mężczyzna postanawia poznać smak seksu, a w obawie o swą sprawność opłaca terapeutkę, której specjalnością jest leczenie zahamowań seksualnych w praktyce. W rolach głównych: John Hawkes ("Martha Marcy May Marlene", "Do szpiku kości"), laureatka Oscara Helen Hunt ("Lepiej być nie może"), nominowany do Oscara William H....

 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Kobieta, która pragnęła mężczyzny

  Erotyczny dramat z Marcinem Dorocińskim i duńską aktorką, Sonją Richter w rolach głównych. Opowieść o świecie kobiecych fantazji i erotycznych pragnień. Bohaterką jest młoda Dunka - uznana artystka, fotograf mody, żyjąca wciąż na walizkach, między kolejnymi sesjami na całym świecie. Spotkany przypadkowo w Paryżu mężczyzna (Marcin Dorociński) budzi w niej niezwykle silną namiętność. Intensywność tego romansu sprawia, że sens całego jej dotychczasowego życia staje pod znakiem zapytania....