• Informacje na temat:

  marcin dorociński z żoną zdjęcia

Artykuły na temat: marcin dorociński z żoną zdjęcia
 • "Pakt": Serial dla wybrańców

  Świetne zdjęcia, bardzo dobry Marcin Dorociński i wciągająca fabuła. Tak w skrócie można przedstawić nowy serial HBO "Pakt". Jaka jest jego jedyna wada?

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Tak bardzo się kochali...

  Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski wierzyli, że nic i nikt nie jest w stanie ich rozdzielić. Agnieszka Dygant i Marcin Władyniak byli pewni, że spędzą ze sobą całe życie. Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński bardzo chcieli, by ich miłość trwała wiecznie. Życie zweryfikowało marzenia i plany wielu sławnych par. Rozstania i rozwody w naszym rodzimym show-biznesie to przecież niemal...

 • Dorociński, Pawlicki i Arciuch w "Naznaczonym"

  Kolejne gwiazdy gościnnie pojawiają się w serial u "Naznaczony". Po m.in. Robercie Więckiewiczu, Julii Pietrusze i Lesławie Żurku przyszła kolej na Marcina Dorocińskiego, Antoniego Pawlickiego i Tamarę Arciuch.

 • Najważniejszy jest zawsze scenariusz

  Jerzego Pilcha. Wojtek narzucił sobie nieprawdopodobne tempo, ponieważ w kwietniu zakończyliśmy zdjęcia do filmu "7 dni". Świetne role Barta Topy, Jacka Braciaka, Eryka Lubosa, Marcina Dorocińskiego oraz(...) odbiorą. Na razie pokazywaliśmy go na festiwalach w Gdyni i we Wrocławiu. Gdzie jeszcze będzie można pana zobaczyć? - Za chwilę zaczynam zdjęcia do najnowszego filmu Tomka Koneckiego. Po...

 • Gwiazdy w filmie Pasikowskiego

  W Warszawie trwają zdjęcia do filmu Władysława Pasikowskiego "Jack Strong". W bohatera produkcji - Ryszarda Kuklińskiego - wciela się Marcin Dorociński. Na planie pojawił się też znany amerykański aktor Patrick Wilson, którego niedawno można było oglądać w "Prometeuszu" Ridleya Scotta.

 • Naznaczony

  ...w tematyce wojennej _ Andrzej (Marcin Dorociński) i Jacek (Antoni Pawlicki). Zauważają ich partyzanci. Jacek nie zważając na to robi zdjęcia morderców. Zostaje postrzelony. Andrzej przywłaszcza sobie jego zdjęcia i zostawia go na pewną śmierć... Tadeusz (Piotr Adamczyk) zarywa noce i zbiera informacje o Nieznajomym (Arkadiusz Bazak). Zaniedbuje najbliższych. Milena (Anna Dereszowska) i Eryk (Przemysław...

 • "Jack Strong": Męski film

  W zaśnieżonym Parku Skaryszewskim w Warszawie kręcono w środę zdjęcia do kinowego filmu Władysława Pasikowskiego "Jack Strong" o Ryszardzie Kuklińskim.

 • Gościnny występ gwiazd

  Kolejne gwiazdy gościnnie pojawiają się w serialu "Naznaczony". Po m.in. Robercie Więckiewiczu, Julii Pietrusze i Lesławie Żurku przyszła kolej na Marcina Dorocińskiego, Antoniego Pawlickiego i Tamarę Arciuch.

 • Joanna Kulig w filmie o disco polo

  Joanna Kulig chce zagrać w filmie fabularnym o disco polo, który miałby wyreżyserować jej mąż Maciej Bochniak. Jak powiedziała aktorka, jeśli plany twórców się powiodą, zdjęcia ruszą w czerwcu. W obsadzie znalazłby się też m.in. Mateusz Kościukiewicz - dodała Kulig.