• Informacje na temat:

  marcin dorociński żona

Artykuły na temat: marcin dorociński żona
 • Marcin Dorociński wraca z familią w rodzinne strony

  Marcin Dorociński (44 l.) i jego żona zdecydowali się na przeprowadzkę! Po latach spędzonych w stolicy aktor wyprowadza się z rodziną do nowego domu w Milanówku, gdzie się urodził.

 • Dwie premiery Teatru Telewizji w marcu w TVP1

  "Amazonia" w reżyserii Bodo Koxa - brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz "Zabójcza pewność" w reżyserii Mariusza Malca - psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych - to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe poniedziałkowe wieczory.

 • Marcin Dorociński: Dlaczego zamieszka właśnie tam?

  Marcin Dorociński (45 l.) i jego żona podjęli przełomową decyzję. Wraz z dziećmi opuszczają stolicę i przeprowadzają się w znacznie bardziej spokojniejsze rejony. Gdzie zamieszkają?

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

 • Marcin Dorociński: Bycie mężczyzną wyraża się stosunkiem do rodziny!

  Jego tata był kowalem, który ciężko pracował, by utrzymać czwórkę dzieci. Od niego w rodzinnym domu w Kłudzienku, Marcin Dorociński (42) nauczył się odpowiedzialności, przyzwoitości i tego, że(...) Dorociński. Kiedy w 2006 roku na świat przyszedł Staś, jego żona zrezygnowała z pracy jako scenografka i zajęła się domem. O wierność męża, który od lat nie narzeka na brak zawodowych propozycji, może...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Cape Town": Nowy serial z Marcinem Dorocińskim

  "Cape Town" to wyreżyserowana przez Petera Ladkaniego ekranizacja światowego bestsellera książkowego autorstwa Deona Meyera "Dead before dying". Serial to misterna intryga kryminalna, w której pełna napięcia akcja miesza się z humorem i dramatem.

 • Marcin Dorociński o "Miłości"

  To ciekawa, inspirująca historia, która może skłonić widza do przemyśleń na temat własnego życia - tak "Miłość" w reżyserii Sławomira Fabickiego ocenił Marcin Dorociński. Film, w którym partneruje mu na ekranie Julia Kijowska, trafi do kin w piątek, 15 marca.

 • "Pakt": Marcin Dorociński nie cofnie się przed niczym dla dobra sprawy

  ...​Ambitny reporter śledczy trafia na trop afery, w którą uwikłani są ludzie ze szczytów władzy. - Nie cofnie się przed niczym dla dobra sprawy - mówi grający główną rolę Marcin Dorociński.

 • Co wzrusza Dorocińskiego?

  - Odpowiem jak Miss Świata - zapowiada Marcin Dorociński, który w niedzielę, 12 października, będzie gościem programu RMF Extra.

Wideo na temat: marcin dorociński żona
 • Magdalena Cielecka zagra jedną z głównych ról w thrillerze sensacyjnym „Pakt”

  w koszmar. – Moja bohaterka jest żoną brata głównego bohatera granego przez Marcina Dorocińskiego. Przed laty była związana właśnie z nim, jednak potem wyszła za mąż za drugiego z braci – mówi Magdalena

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...