• Informacje na temat:

  marcin heaven

Artykuły na temat: marcin heaven
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • Polski hołd dla Ronniego Jamesa Dio

  W następną niedzielę (10 października) w klubie Ucho w Gdyni odbędzie się specjalny koncert poświęcony zmarłemu w połowie maja wokaliście Ronniemu Jamesowi Dio. Gościem specjalnym będzie Grzegorz Kupczyk, frontman grupy CETI.

 • Kogo wybrała Magda?

  W najbliższym wydaniu audycji Star DJ w Mieście Muzyki gościem będzie Magda Wójcik, znana głównie jako twarz i głos zespołu Goya.

 • Premiera Gutter Sirens

  W poniedziałek, 12 maja, ukazała się druga płyta polskiej powermetalowej formacji Gutter Sirens, zatytułowana "Memory Analysis". Wydawcą jest Metal Mind Productions. Jak zapewnia wytwórnia, fani Blind Guardian i Stratovarius nie będą zawiedzeni.

 • "Najwspanialsza królowa" od Graftmanna. Posłuchaj płyty!

  W dniu premiery (17 października) w serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać w całości albumu "The Greatest Queen" - drugiej płyty Graftmanna, autorskiego projektu Romana Szczepanka.

 • In Twilight's Embrace: Nie dla udręczonych

  Poznańska, hardcore'owo-deathmetalowa formacja In Twilight's Embrace przygotowała drugi album "Slaves To Martyrdom".

 • Kupczyk śpiewa Deep Purple

  Grzegorz Kupczyk, wokalista znany z grup Turbo i CETI, od dłuższego czasu przygotowuje płytę "Pamiętniki", którą nagrywa wspólnie z zespołem Kruk. Znajdą się na niej hardrockowe klasyki z repertuaru m.in. Deep Purple, Led Zeppelin i Black Sabbath. Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać jego wersji nagrania "Mistreated" Deep Purple.

 • "X Factor": Wojewódzki "zszokowany poziomem programu"

  Mimo że zapomniał tekstu, Dawid Podsiadło zmiótł konkurencję i potwierdził, że jest największym faworytem drugiej edycji "X Factor". Z programem pożegnał się zespół De Facto.

Wideo na temat: marcin heaven
 • Niebo istnieje... naprawdę

  Film "Niebo istnieje... naprawdę" zrealizowany został na podstawie światowego bestselleru. Książka sprzedała się w 8 mln, przetłumaczona na 35 języków. To prawdziwa historia Coltona Burpo (Connor Corum) chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. Rodzice (Kelly Reilly, Greg Kinnear) nie spodziewali się, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszą piękną i wyjątkową opowieść o podróży chłopca do nieba i z powrotem. Czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił...

 • Odrobina nieba

  Takie filmy zdarzają się raz na dziesiątki lat! "Odrobina nieba" to najpiękniejsza historia miłosna od czasów "Love Story" i najzabawniejsza słodko-gorzka komedia od oscarowego sukcesu klasycznych dziś "Czułych słówek". Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood - Kate Hudson ("Nine. Dziewięć", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", nominacja do Oscara za "U progu sławy") wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń,...

 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...