• Informacje na temat:

  marcin jagiełło

Artykuły na temat: marcin jagiełło
 • Linda ratuje w górach

  Reżyserem "Ratowników" jest Marcin Wrona, a głównym scenarzystą - Wojciech Saramonowicz. Konsultantem ds. ratownictwa górskiego został Michał Jagiełło - ratownik i autor książki "Wołanie w górach". Serial "Ratownicy" będzie historią osobistych i zawodowych wyzwań, przed jakimi stają tytułowi bohaterowie. W tej górskiej produkcji wystąpią m.in. Bogusław Linda, Natalia Rybicka, Roma Gąsiorowska...

 • Linda w nowym serialu

  Telewizja Polska rozpoczęła zdjęcia do nowego serial u "Ratownicy". Reżyserem produkcji jest Marcin Wrona, głównym scenarzystą - Wojciech Saramonowicz. W serialu pojawi się m.in. Bogusław Linda.

 • Jak się zapowiadają "Ratownicy"?

  Właśnie trwają zdjęcia do nowego serialu, opowiadającego o pracy ratowników górskich. Nad produkcją czuwa młody, zdolny reżyser Marcin Wrona. Autor takich filmów jak "Moja krew" czy nagrodzony(...) kultury - mówi Marcin Wrona. Zapewnia także, że w serialu nie zabraknie spektakularnych akcji. - W każdym z trzynastu odcinków widzowie zobaczą trudną akcję ratowniczą. Jednymi z najbardziej...

 • Dobry start "Ratowników"

  Widzowie obejrzeli już pierwszy odcinek nowego serialu telewizyjnej Jedynki "Ratownicy" . Produkcję, która opowiada o zawodowych zmaganiach i osobistych historiach ratowników górskich, obejrzało 2,8 mln widzów.

 • "Krzyżacy" wychodzą w plener

  W maju odbędą się pierwsze plenerowe pokazy "Krzyżaków", reklamowanych jako "pierwsza od wielu lat polska rock-opera". Na 8 czerwca zaplanowano premierę płyty z muzyką ze spektaklu.

 • "Krzyżacy": Premiera płyty

  - To fantastyczna muzyka, która może żyć swoim własnym życiem - tak wydaną w środę (8 czerwca) płytę z rock-opery "Krzyżacy" zapowiada Olga Szomańska, sceniczna Danuśka.

 • "Ratownicy" - nowy polski serial

  Piękne górskie plenery, mrożące krew w żyłach akcje ratunkowe i folklorystyczny klimat. To wszystko już jesienią będą mogli zobaczyć widzowie Jedynki.

 • "Krzyżacy": Rock opera z gwiazdami

  30 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie odbędzie się premiera "Krzyżaków" - pierwszej od lat polskiej rock opery. W rolach głównych wystąpią m.in. Paweł Kukiz, Artur Gadowski (IRA), Maciej Balcar (Dżem) i laureat "Idola" Maciej Silski.

 • Rock-opera "Krzyżacy": Czegoś takiego nie było

  - Tego jeszcze nie było - zgodnie zapowiadają twórcy "Krzyżaków", reklamowanych jako "pierwsza od wielu lat polska rock-opera". Premierowy pokaz odbędzie się w czwartek (30 grudnia), w Sali Kongresowej w Warszawie.

 • "Ratownicy": Będzie spektakularnie

  Zdjęcia do serialu "Ratownicy" powoli dobiegają końca. Po kilku tygodniach spędzonych na planie w Zakopanem, ekipa tej świetnie zapowiadającej się produkcji zawitała do Warszawy.