• Informacje na temat:

  marcin kindla

Artykuły na temat: marcin kindla
 • Gwiazdy "Klanu" dzieciom!

  ...z dziećmi) - tłumaczy fotograf. Artysta w ramach projektu Zodiacus napisał także utwór "Miłość jest wieczna" do muzyki skomponowanej przez Lukasa Drozda i Marcina Kindla. Do zaśpiewania hymnu...

 • Rafał Brzozowski "Kto": Wokalista z piękną blondynką u boku

  Wokalista Rafał Brzozowski zaprezentował swój najnowszy teledysk - "Kto".

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Kasia Popowska: Wypłakany sukces smakuje lepiej

  W 2007 roku umieściła w internecie pierwszy filmik, na którym śpiewa. Covery w jej wykonaniu momentalnie zaczęły podbijać sieć. W 2009 roku zabłysnęła w "Mam talent", ale, ku irytacji widzów, pożegnali ją jurorzy. Zniknęła na pięć lat. Wydawało się, że nic już z tej kariery nie będzie. Tymczasem Kasia Popowska w ostatnich miesiącach nagrała przebój lata, wydała debiutancki album i wystąpiła na najważniejszych telewizyjnych imprezach wakacji. To dopiero powrót z zaświatów!

 • Marcin Kindla: Teraz i tu

  Ostatecznie nie w maju, lecz pod koniec września ukazała się debiutancka solowa płyta Marcina Kindla, wokalisty znanego z zawieszonego pop-rockowego zespołu Kindla. A na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk do drugiego singla "Teraz i tu" .

 • Marcin Kindla nie boi się marzyć

  "Nie bój się" to pierwszy solowy singel Marcina Kindla, wokalisty znanego z zawieszonego pop-rockowego zespołu Kindla. Tylko u nas możecie zobaczyć teledysk do tego nagrania.

 • Marcin Kindla: Kilka fajnych utworów

  Pisał przeboje dla grupy Feel, Ewy Farnej czy Stachursky'ego, działał z bratem w zespole Kindla, a pod koniec września zadebiutował na własną rękę. Marcin Kindla opowiedział nam o swojej płycie "Teraz i tu" i współpracy z innymi wykonawcami.

 • Kindla: Zespół zawieszony, wokalista solo

  Po 15 latach działalności pop-rockowy zespół Kindla zawiesza działalność na czas nieokreślony. Wokalista Marcin Kindla tymczasem pracuje nad solowym albumem.

 • Kindla na 10-lecie

  Na czele popowej grupy Kindla stoją bracia Roberta i Marcin Kindla. Pochodzący ze śląskich Świętochłowic zespół w tym roku obchodzi 10. urodziny. Bracia pierwszą dekadę swojej działalności zamierzają podsumować nową płytą oraz specjalnym koncertem urodzinowym.

Zdjęcia na temat: marcin kindla
Wideo na temat: marcin kindla
 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?