• Informacje na temat:

  marcin kozyra

Artykuły na temat: marcin kozyra
 • Kozyra upokarza Górniak

  Robert Kozyra zdradza w tabloidzie, że rok temu Edyta Górniak poprosiła go, by został jej menedżerem. Oczywiście odmówił.

 • "Mam talent": Robert Kozyra na kolanach

  "To nie jest dla nas łatwe" - mówiła Agnieszka Chylińska przed ogłoszeniem wyników po wszystkich odcinkach castingowych. W sobotę (13 października) poznaliśmy 40 półfinalistów piątej edycji "Mam talent".

 • Być kobietą

  ...), Piotr Wiszniowski (Karol), Marta Purchała (Mimi), Kamila Kamińska (Ola), Marcin Artecki (Janek), Tomasz Wiśniewski (lekarz), Bartłomiej Kozyra (Kuba), Bartosz Cieślik (Chudy)

 • Żenujące słowa Roberta Kozyry. Konsternacja w "Mam talent"

  "Masz już chłopaka?" - dopytywał Robert Kozyra, zwracając się do 8-letniej uczestniczki programu "Mam talent". Prowadzący nie wiedzieli, jak zareagować.

 • "Blondynka": Co zobaczymy w 5. sezonie?

  Fus zbierał się do poważnej rozmowy z Jasiunią o ich relacji, a Sylwia miała podjąć decyzję dotyczącą ponownego przyjęcia do pracy Marcina (Michał Lesień). Już w grudniu fanów "Blondynki" czeka kilka(...) dlatego, że Kozyra, po spożyciu kilku głębszych, znowu wpadnie w szpony hazardu i przegra w karty swój ukochany motocykl. Walka o odzyskanie kultowego pojazdu zapowiada się naprawdę pasjonująco...

 • Marcin Prokop woli "na żywo"

  "Rozkłada mnie na łopatki widok małego dzieciaka, który wchodzi na scenę i daje taki show, że publiczność wstaje z miejsc" - wyznaje Marcin Prokop, jeden z prowadzących "Mam talent!", show, które od najbliższej soboty już po raz szósty ruszy z odcinkami na żywo.

 • Urodzony po raz drugi

  ...i kochanek? Doktor widzi, że związek Marcina i Sylwii rozpadł się definitywnie. Okazją do tej obserwacji jest kleszcz, który znalazł sobie przystań na pośladku Sylwii. Doktor Kubus nie zgadza się, by pomógł jej Marcin. Demonstracyjnie prosi doktora Fusa o usunięcie pasożyta. Manej pogrążony w żałobie po Ryszardzie Wenclu _ przyjacielu z wojska, postanawia wyprostować swoje życie. Rozprawia się ze swoim...

 • Nauczycielka wuefu zachwyciła jurorów "Mam talent". Kto jeszcze?

  Agnieszka Chylińska wzruszyła się występem hardrockowego zespołu. Ale największe wrażenie na jurorach zrobiła 29-letnia gimnastyczka, z zawodu nauczycielka wuefu.

 • Wiemy, o czym jest książka Chylińskiej

  ...do osób, które jurorka "Mam talent" poprosiła o przeczytanie debiutanckiej książki - ich recenzje znajdą się na obwolucie. Pierwszy rąbka tajemnicy uchylił Marcin Prokop. Enigmatycznie, ale(...) odsłonie. Nikt się tego nie spodziewa". Najciekawsza recenzja jednak to ta kolegi Agnieszki z "Mam talent". W rozmowie z SHOW Robert Kozyra wypalił wprost: "Fajnych książek dla dzieci jest naprawdę...

 • "Mam talent": Poziom szkolnej akademii

  Po sześciu odcinkach piątej edycji "Mam talent" nie ma już wątpliwości, że jest ona najsłabsza ze wszystkich dotychczasowych. Poziom prezentowanych występów usytuował się gdzieś na wysokości szkolnej akademii.