• Informacje na temat:

  marcin łopucki mąż skrzyneckiej

Artykuły na temat: marcin łopucki mąż skrzyneckiej
 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: ze ślubu kościelnego nici?

  Od ślubu cywilnego Katarzyny Skrzyneckiej (46 l.) i Marcina Łopuckiego (43 l.) minęło ponad osiem lat. Wiele razy mówili, że kościelny też chcą wziąć. Ale teraz mąż aktorki wyznał, że... już nie czują potrzeby pójścia do ołtarza. Czyli ze ślubu nici?

 • Skrzynecka: Krótki macierzyński

  Wie, że realizacja jej planu nie będzie łatwa. Jednak czuje, że wszystko musi się udać.

 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: Kolejna rocznica ślubu przed nimi!

  ...19 czerwca minie siódma rocznica ślubu Katarzyny Skrzyneckiej (45 l.) i trenera fitnessu Marcinem Łopuckim (41 l.). Według statystyk to niebezpieczny czas dla związków: czas kryzysów i rozczarowań(...), bliźniaki Paulę i Dawida (20 l.). Myliłby się jednak ten, kto powiedziałby, że Marcin Łopucki żyje w cieniu sukcesów swojej pięknej i sławnej żony. W swojej branży sportowej osiągnął szczyty, ma na...

 • Załatwia pracę chłopakowi

  Marcin Łopucki, kulturysta, instruktor fitness oraz mistrz Europy w fitness, chciałby pracować w telewizji. O pracę dla niego stara się jego narzeczona... Katarzyna Skrzynecka.

 • Mąż Kasi Skrzyneckiej wymyślił... dietetyczną pizzę

  Marcin Łopucki tłumaczy, że stworzona przez niego fit pizza zachowuje smak tradycyjnej włoskiej potrawy, ale ma o połowę mniej kalorii. Kulturysta zapewnia, że jego propozycja kulinarna jest łatwa i szybka w przygotowaniu, a przede wszystkim zdrowa i dietetyczna.

 • Bije rekordy popularności

  Wyrzucenie Katarzyny Skrzyneckiej z "Tańca z gwiazdami" sprawiło, że stała się ikoną nie tylko ciężarnych kobiet!

 • Marcin Łopucki odchudza Skrzynecką! Wywiózł ją w Alpy!

  ...supertrenera, męża Marcina, nie może schudnąć ani trochę. A bardzo by chciała. (...) Nie kryła się z tym, że dodatkowe kilogramy jej przeszkadzają. Mąż postanowił zabrać ją w góry, by trochę się(...)Celebrytka może zaliczyć miniony rok do naprawdę udanych. Po wygranej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" posypały się kolejne propozycje zawodowe, a kariera Skrzyneckiej znów nabrała tempa. Niestety...

 • Dziecko ważniejsze od show

  Co prawda Katarzyna Skrzynecka nie poprowadzi 13. edycji "Tańca z gwiazdami", ale... szaleje z radości! Spełniło się największe z jej marzeń.

 • Marcin Łopucki złożył zaskakującą deklarację. Co na to Katarzyna Skrzynecka?

  Czy to koniec kariery Marcina Łopuckiego (44 l.)? Sportowiec zadeklarował, że teraz chce całkowicie poświęcić się rodzinie. Co na to wszystko jego żona, Katarzyna Skrzynecka (48 l.)?

 • Jej marzenie się spełniło

  Była jak matka dla dzieci swojego partnera, ale od lat gorąco marzyła, żeby urodzić własne dziecko. Udało się. Teraz Katarzyna Skrzynecka najszczęśliwsza na świecie!

Wideo na temat: marcin łopucki mąż skrzyneckiej
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.