• Informacje na temat:

  marcin makowski

Artykuły na temat: marcin makowski
 • "Klan": Górzyński porwie Olę?

  Górzyński (Maciej Makowski) uświadomi sobie, że Ola (Kaja Paschalska) jest kobietą jego życia. Postanowi zrobić wszystko, by nie dopuścić do jej ślubu z Rafałem (Marcin Kwaśny). Powie rehabilitantowi Tomkowi (Jacek Zawada), iż nie zamierza się poddać i będzie walczył o dziewczynę, którą kocha...

 • Straci pracę i... żonę

  Rodzinny i osobisty dramat w "Barwach szczęścia". Paweł Zwoleński (Marcin Hycnar) w końcu się doigra. Najpierw z domu wyrzuci go żona, potem - szef wręczy mu wypowiedzenie z pracy.

 • "Klan": Asystent Lubicza zakocha się w... Oli!

  Ola (Kaja Paschalska) wpadnie w oko... Górzyńskiemu (Maciej Makowski). Młody lekarz spotka się z Lubiczówną, a potem powie Pawłowi (Tomasz Stockinger), że jego córka zrobiła na nim ogromne wrażenie i że jest nią bardzo zainteresowany!

 • Nie chcą kisić swojej muzyki

  Od 11 września tylko w serwisie Muzzo.pl będziecie mogli ściągnąć za darmo nową płytę rockowej grupy Ptaky "Szkoła latania". Zespół przygotował też teledysk do promującego nagrania "Zapałki marzeń".

 • Marcin Mroziński oskarża TVP!

  Marcin Mroziński , ubiegłoroczny reprezentant Polski na Eurowizji, by zapewnić sobie promocję przed wyjazdem do Oslo, musiał zaciągnąć kredyt. - TVP nie jest skłonna do pomocy. Co gorsza, czasem wchodzi w drogę - mówi.

 • PtakY: Ściągnij płytę!

  Od czwartku, 11 września, tylko w serwisie Muzzo.pl możecie za darmo ściągnąć całą najnowszą płytę rockowej grupy PtakY, "Szkoła latania".

 • M jak miłość

  Opis Iza i Marcin stawiają się na rozprawie w sprawie Mai, a sędzia ustala po tym, jak Artur sfałszował wynik badania genetycznego że biologicznym ojcem...

 • Prezydent RP: Dziękuję za ten film

  "Nawet w najtrudniejszym okresie można wygrywać, zachowywać się przyzwoicie i żyć niesłychanie ciekawie" - powiedział o fabule filmu "80 milionów" Bronisław Komorowski. W poniedziałek, 12 grudnia, prezydent obejrzał produkcję wraz z uczniami warszawskich szkół.

 • "Klan": Ola Lubicz na ślubnym kobiercu!

  Na ten dzień wszyscy fani „Klanu” czekają już od kilku lat. Ola (Kaja Paschalska) i Rafał (Marcin Kwaśny) wreszcie staną przed ołtarzem, by w obecności najbliższych złożyć sobie małżeńską przysięgę i wymienić się obrączkami!

 • Yach Film: Głosuj na najlepszy teledysk

  Od 6 do 8 października w Gdańsku odbędzie się 14. Festiwal Polskich Wideoklipów "Yach Film". Znamy już twórców, którzy otrzymali nominacje w 10. kategoriach do nagród za najlepsze polskie klipy. W tym roku po raz pierwszy po długiej przerwie zostanie przyznany także Yach internautów, którego wybiorą użytkownicy portalu INTERIA.PL.

Zdjęcia na temat: marcin makowski
Wideo na temat: marcin makowski
 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?