• Informacje na temat:

  marcin miller dziś

Artykuły na temat: marcin miller dziś
 • Marcin Miller sprawił mamie niezwykłą niespodziankę!

  Marcin Miller (44 l.) pokazał, że ma gest. Kupił ukochanej mamie domek holenderski!

 • 10 najbardziej kuriozalnych tekstów w historii disco polo

  Andrzej Grabowski w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" we wrześniu stwierdził, że Marcin Miller ma ruchy jak z disco polo i tańczy jak w remizie. Nie trzeba było czekać na odpowiedź ze strony muzyków wykonujących ten gatunek, którzy stwierdzili, że przez aktora przemawia wyłącznie zazdrość. Niestety dla wykonawców disco polo, juror może mieć trochę racji w swojej niechęci do tego typu muzyki

 • Marcin Miller musiał zaakceptować decyzję żony!

  Lider zespołu Boys, Marcin Miller (45 l.), 2 lata temu wyprowadził się z rodzinnego domu w Ełku. W stolicy kupił ładny apartament. Zamieszkał w nim z ukochaną żoną Anią. Synowie są już dorośli(...) jak w domu. Mąż musiał przyjąć do wiadomości jej decyzję. Z chwilą wyprowadzki żony wielkie miasto straciło dla Marcina Millera magiczną moc. Bez ukochanej Ani nic go nie cieszyło, szybko spakował więc...

 • "Taniec z gwiazdami": Rewolucja w piątym odcinku!

  W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", który widzowie Polsatu obejrzą w piątek, 3 października, wydarzy się coś, czego w historii tego show jeszcze nie było. Widzowie wybiorą gwiazdom nowych tancerzy!

 • "Skazany na śmierć": Wentworth Miller zmienił priorytety

  ...wiedziałem, na co się piszę... Zostałeś też okrzyknięty symbolem seksu. Czy nadal się tak czujesz? - Czy wyglądam? Widzisz te siwe włosy? (śmiech)  Dziś słyszysz "Skazany na śmierć" i myślisz(...) publiczności. "The Flash"(2014 -) Powrót Millera na mały ekran i ponowne spotkanie z Purcellem, kolegą z planu "Skazanego...". A czy jest coś, czego byś nie zrobił dla roli, np. pokazał się całkowicie...

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.

 • Żona Millera nie chce być uważana za szmatę

  Lider zespołu Boys, Marcin Miller , przyznaje, że nigdy nie zabiera swojej żony w trasy koncertowe. Powód? Pani Anna nie chce, by uważano ją za - jak sama mówi - szmatę.

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • "Skazane": Monika Krzywkowska wyszła za mąż, by uszczęśliwić córkę!

  Monika Krzywkowska, czyli Sylwia Miller ze „Skazanych”, aż 18 lat czekała, by ukochany mężczyzna poprowadził ją do ołtarza. - Wcześniej nie odczuwaliśmy po prostu takiej potrzeby – mówi aktorka.

 • Zdjęcia z Mikołajem rozpoczęte

  Dziś (12 listopada) rozpoczęły się zdjęcia do teledysku do tegorocznego "Hymnu pocztówki do Św. Mikołaja 2009".