• Informacje na temat:

  marcin młynarczyk

Artykuły na temat: marcin młynarczyk
 • "M jak miłość": Marcin podejrzany o zabójstwo!

  Szok! Marcin będzie posądzony o spowodowanie śmierci Naomi i trafi za kratki! Aby znaleźć dowody swojej niewinności i wybronić się przed więzieniem, ucieknie z aresztu.

 • "M jak miłość": Jak zareaguje na wieść o ciąży?

  Zawirowań sercowych w "M jak miłość" nigdy dosyć. Kasia, która marzy o życiu u boku ukochanego mężczyzny, jest zachwycona wiadomością o ciąży. Ale co myśli o tym Marcin, jeszcze niedawno notoryczny uwodziciel, unikający zobowiązań?

 • "M jak miłość": Zabójca Tomka zginie z rąk Marcina!

  Nie ma winy bez kary. Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski), który ranił Tomka (Andrzej Młynarczyk), zapłaci za śmierć Chodakowskiego. Bandyta także pożegna się z życiem!

 • Finał programu "Project Runway": Kto wygra?

  Kto okaże się zwycięzcą II edycji programu "Project Runway"? Trzy osoby walczą o miano najlepszego projektanta, 100 tysięcy złotych oraz sesję własnej kolekcji w magazynie "Elle". W środę, 27 maja, na antenie TVN jurorzy wraz z gościem specjalnym - światowej sławy topmodelką - Karoliną Kurkovą, ogłoszą werdykt.

 • Andrzej Młynarczyk w "Hotelu 52"

  Już w pierwszym odcinku zobaczymy nowego bohatera, Marcina Zabielskiego. "Chłopak przyjdzie do hotelu na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko konsjerża. Co ciekawe, przeprowadzający ją Artur (Krzysztof Kwiatkowski) nie wie, że Marcin to dawny przyjaciel Natalii (Laura Samojłowicz), który wciąż czuje do niej sentyment" - zdradza grający go Antoni Paradowski. W dodatku Marcin jest bardzo pewny...

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Czy Marcin się zemści?

  Po ostatniej walce, Marcin (Mikołaj Roznerski) wygląda jak po zderzeniu z ciężarówką. Jednak pewności siebie nie traci.

 • "Ustawka" z Marcinem Świetlickim

  Na naszych stronach możecie posłuchać utworu "Ustawka", który wraz z grupą Yoda wykonuje Marcin Świetlicki.

 • "M jak miłość": Podejrzana przeszłość

  ...​Tomek (Andrzej Młynarczyk), przekonany, że to nie Marcin, ale Mariusz zabił Naomi, poprosi znajomego, by dowiedział się wszystkiego o Korczyńskim.

 • "M jak miłość" na zakręcie

  Jesień w "M jak miłość" zapowiada się wyjątkowo... telenowelowo. Kasia kocha Marcina, Marcin Agnieszkę, Agnieszka zaś - Tomka. Jak bohaterowie serialu wybrną z tej dramatycznej sytuacji?

Zdjęcia na temat: marcin młynarczyk
Wideo na temat: marcin młynarczyk
 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?

Dyskusje na temat: marcin młynarczyk
 • Re: "M jak miłość": Nadzieja umiera pierwsza

  "Bez Tomka i Asi" serial nie istnieje serial istniał długo przed ta para i mieli oglądalność bardzo wysoka. Np. Para Kasia i Marcin mieli lepsza oglądalność niż Aśka Tomek . Duet Sienkiewicz-Roznerski był dobranym duetem i najlepszym w ciągu ostatnich kilku lat . Duet Szatan Młynarczyk najgorszy i sztuczny. już lepszy był duet Kalska Roznerski . Ja tam się cieszę że umrze . A co do Agi to raz

 • Re: Andrzej Młynarczyk (Tomek Chodakowski)

  Przynajmniej gra naturalnie, a nie tak jak Katarzyna i Marcin (Kinga i Piotrek). Ostatnio mnie rozbawila sztucznie zagrana scena, gdzie Kinga mowi do corki: "Myszko nie mozesz spac? boli cie glowka, a moze brzuszek?" hit normalnie