• Informacje na temat:

  marcin mroczek i jego dziewczyna

Artykuły na temat: marcin mroczek i jego dziewczyna
 • Gwiazdor "M jak miłość" dotąd miał mniej szczęścia w miłości niż jego brat bliźniak, Marcin. Rafał Mroczek w przeszłości był związany z partnerką z "Tańca z gwiazdami", Anetą Piotrowską. Medialny związek jednak dość szybko się zakończył. Mroczek, który w ostatnim czasie dość rzadko pokazuje się na salonach, ostatnio zrobił wyjątek. Pojawił się na wernisażu, gdzie towarzyszyła mu...

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • Od 16 lat Rafał Mroczek (33 l.) gra w "M jak miłość" z bratem Marcinem. Ten właśnie został ojcem Ignasia. A ponieważ bracia zawsze wszystko robili razem, ojcem wkrótce zostanie też Rafał. Na razie tylko chrzestnym...

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • Podczas gdy Marcin Mroczek świętuje narodziny swojego pierwszego dziecka, jego brat, Rafał Mroczek, próbuje opanować motyle w brzuchu. Aktor pokazał swoją nową dziewczynę na wernisażu "Kreacje osobowości". Znajomi 33-latka nie mają wątpliwości: to miłość!

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • Jeden z Mroczków się żeni!

  Marcin Mroczek oświadczył się właśnie swojej dziewczynie. Teraz czas na gorączkowe przygotowania do ślubu...

 • Marcin Mroczek: Korepetycje z miłości

  Gorące, miłosne sceny i uwodzicielska Lolita - tak w zimowe wieczory rozgrzeją widzów twórcy "M jak miłość"... Już wkrótce w serial u pojawi się nowa bohaterka: Julka ( po raz pierwszy pojawi się na małym ekranie w 454 odcinku serialu), córka sekretarki Honoraty z kancelarii prawnej. Dziewczyna zostanie uczennicą Piotrka Zduńskiego, który - na prośbę jej matki - zacznie jej tłumaczyć matematykę.

 • Rafał Mroczek odchodzi z "M jak miłość"? "Straciłem do tego serce"

  W popularnej "emce" wraz z bratem Marcinem gra od 2000 roku. Choć nie ma wykształcenia aktorskiego, jest jednym z najpopularniejszych nazwisk pojawiających się w serialu TVP. Czy jego przygoda(...), trzy godziny dziennie... Nie ma sensu siedzieć w biurze, w którym nic się nie dzieje!" - wyzna Julka przyjacielowi, który zapyta ją, co na to właściciel firmy. Dziewczyna wówczas przyzna, że Pawła "to...

 • "M jak miłość": Kryzys u Zduńskich

  W nowym, 14. już sezonie sagi rodu Mostowiaków na włosku zawiśnie małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). A wszystko przez ich nowego sąsiada Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski).

Zdjęcia na temat: marcin mroczek i jego dziewczyna