• Informacje na temat:

  marcin mroczek inżynierem

Artykuły na temat: marcin mroczek inżynierem
 • "M jak miłość": Marcin Mroczek został tatą!

  Marcin Mroczek, czyli Piotr Zduński z "M jak miłość", został ojcem! - Dziękuję Boże za ten cud - napisał w środę rano na Facebooku i pokazał fanom zdjęcie z maleństwem, które właśnie powitał na świecie.

 • Cichopek i Mroczek: 10 lat razem

  Marcin Mroczek pojawił się już w pierwszym odcinku "M jak miłość" , a Kasia Cichopek w czwartym. Dorastali na naszych oczach.

 • "M jak miłość": Marcin Mroczek chce być supertatą!

  Marcin Mroczek, czyli Piotrek Zduński z "M jak miłość", i jego piękna żona Marlena na początku przyszłego roku zostaną rodzicami. Podobno już od dawna są gotowi na powitanie na świecie swego pierwszego dziecka...

 • Wpadki w "M jak Miłość"

  Na każdym planie, czy to serial u czy filmu, zdarzają się ekipie wpadki. Czasem wywołają chwilę grozy, najczęściej śmiech. A co wspominają aktorzy "M jak Miłość"?

 • "M jak miłość": Marcin i Rafał Mroczkowie świętują 32. urodziny

  Mieli po 18 lat, gdy po raz pierwszy wcielili się w Piotrka i Pawła Zduńskich w "M jak miłość". Byli wtedy przekonani, że ich przygoda z aktorstwem potrwa nie dłużej niż rok... W piątek - 18 lipca - Marcin Mroczek (Piotr) i Rafał Mroczek (Paweł) kończą 32 lata.

 • W Międzyzdrojach poproszeni "o rękę"

  Krystyna Sienkiewicz, Beata Rybotycka, Anna Przybylska, Zofia Czerwińska, Waldemar Malicki i Szymon Bobrowski odsłonili w piątek, 6 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

 • Do tej pory bracia Marcin i Rafał w "M jak miłość" grali pierwsze skrzypce. Teraz główną gwiazdą jest już ktoś inny - Mikołaj Roznerski (30 l.).

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • Marcin Mroczek poszedł do normalnej pracy. Gdzie?

  ...30-latek postanowił wreszcie zrobić użytek ze swojego wykształcenia i podjąć pracę w zawodzie (przypomnijmy, że od 2009 roku jest dyplomowanym inżynierem budowy mostów, pracę obronił  na Politechnice(...) tylko 6-8 dni w miesiącu. Grafik jest specjalnie tak układany, by  Marcin mógł się tam pojawić już po ośmiu godzinach pracy za biurkiem. "Mam mnóstwo roboty, mam normalną pracę, cieszę się z tego. Nie...

 • Bracia Mroczkowie rozstają się!

  Bracia Marcin i Rafał Mroczkowie (29 l.) od kołyski byli nierozłączni. Razem rozpoczęli karierę aktorską w serialu "M jak miłość", studia na politechnice, a na oficjalnych premierach i bankietach nie istnieli jeden bez drugiego. Bliźniaków łączą wyjątkowe więzi. Mieli wspólne mieszkanie i firmę - agencję public relations Mroczek.pl. Jednak ich drogi od jakiegoś czasu zaczęły się rozchodzić...

Zdjęcia na temat: marcin mroczek inżynierem