• Informacje na temat:

  marcin noga

Artykuły na temat: marcin noga
 • "M jak miłość": Marcin pomoże Ani znów stanąć na nogi?

  Rozstanie z Marcinem (Mikołaj Roznerski) Ania (Maria Pawłowska) przypłaci depresją. Dziewczyna zamknie się w domu i w samotności zapijać będzie smutki... Chodakowski postanowi za wszelką cenę pomóc jej pozbierać się i znów stanąć na nogi.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

 • Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat: Ich związek kwitnie!

  Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) i Marcin Gortat (33 l.) długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Teraz, choć nadal oficjalnie go nie potwierdzają, już tak bardzo się nie kryją ze swoimi uczuciami.

 • "Pani z przedszkola": Karolina Gruszka uwodzi Agatę Kuleszę

  Karolina Gruszka zagrała jedną z głównych ról w komedii "Pani z przedszkola" w reżyserii Marcina Krzyształowicza, która zadebiutuje w kinach 25 grudnia. Aktorka wciela się w przedszkolankę, która wywraca życie znudzonego małżeństwa do góry nogami, nawiązując romans z mamą jednego z uczniów. W tę rolę wciela się Agata Kulesza.

 • ​"O mnie się nie martw": Życie Marcina wywróci się do góry nogami!

  To będzie jeden z najgorszych dni w życiu Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski)... Dowie się, że wspólnikiem Zarzyckiego (Andrzej Zieliński) został nie on, lecz jego ojciec (Krzysztof Stelmaszyk), który - co okaże się potem - miał romans z jego... dziewczyną!

 • happysad: Miażdżące straty (nowa płyta "Jakby nie było jutra")

  Oczekiwana płyta "Jakby nie było jutra" grupy happysad wciąż czeka na swoją premierę. Z opóźnienia wytłumaczył się producent i realizator Marcin Bors.

 • "M jak miłość": Znów stanie na nogi

  Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że po dramatycznej śmierci Naomi (Mayu Gralińska), zakończeniu związku z Izą (Adriana Kalska) i swoich kłopotach natury kryminalnej Marcin (Mikołaj(...). O powrocie Marcina do "normalności" świadczyć też może jego słodki, choć chyba niewiele znaczący flirt z nowo poznaną dziewczyną w bistro.

 • Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola"

  Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola", nowego filmu autora głośnej "Obławy", Marcina Krzyształowicza, odbyła się w poniedziałek, 8 grudnia, w Krakowie. Komedia wejdzie na ekrany kin w całej Polsce 25 grudnia.

 • Marcin Mroczek (34 l.) przyznał, że jego ukochany synek Ignaś wywrócił jego życie do góry nogami.

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

Zdjęcia na temat: marcin noga
Wideo na temat: marcin noga
 • „M jak miłość”: Dwie kobiety w życiu Marcina

  a Marcinem rodzi się szybko sympatia. Tymczasem matka Chodakowskiego wpada na pomysł, żeby wyswatać syna z Janką. Czy jej chytry plan ponownie przewróci życie Marcina do góry nogami?(...)Marcin znalazł się w dramatycznej sytuacji – po śmierci Kasi, musi wcielić się w nieznaną mu rolę samotnego ojca. Na szczęście ma na kogo liczyć. Czy teraz lekkoduch do końca dojrzeje i stanie się

 • "M jak miłość": Odcinek 1413.

  jej przyjaźń. Do siedliska przyjeżdża na krótkie wakacje Marcin z Izą.

 • "M jak miłość": Odcinek 1324.

  Artur kolejny raz ściera się z Marcinem. W końcu okłamuje rywala, mówiąc że Iza zaszła z nim w ciążę, ale poroniła i po utracie dziecka wyjechała do USA. Marzenka szykuje się do wesela i dostrzega, że Andrzejek na każdą wzmiankę o ślubie jest bliski paniki. Lisiecki jest tak rozkojarzony, że ma w końcu wypadek: spada w siedlisku ze schodów, a później nie może stanąć na nogi i jest pewien, że