• Informacje na temat:

  marcin olejnik

Artykuły na temat: marcin olejnik
 • Monika Olejnik zabroniła, by zwracać się do niej per babciu!

  Monika Olejnik (58 l.) 14 kwietnia po raz pierwszy została babcią. Jej syn Jerzy Wasowski i jego żona powitali na świecie syna.

 • Przystanek Woodstock: Mrozu i Proletaryat na Małej Scenie

  Mrozu oraz grupa Proletaryat zaprezentują się na Małej Scenie tegorocznego Przystanku Woodstock (30 lipca - 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą).

 • Monika Olejnik i Mariusz Max Kolonko zastąpią Tomasza Lisa?! Śmiały pomysł Pawła Kukiza!

  Paweł Kukiz (52 l.) ma już następcę Tomasza Lisa (49 l.)? Polityk wskazał, że jego miejsce w TVP mogłaby zająć Monika Olejnik (59 l.). Innym branym przez niego pod uwagę kandydatem jest Mariusz Max Kolonko (50 l.). Czy to dobry wybór?

 • Janda reżyseruje Kopciuszka

  We wrześniu na antenie TVP, TVN i TVN24 będzie można zobaczyć 20-minutową inscenizację bajki "Kopciuszek", w której zagrali znani dziennikarze, m.in. Kamil Durczok i Monika Olejnik. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Zdjęcia do przedstawienia, wyreżyserowanego przez Krystynę Jandę, odbyły się w weekend (24 - 26 czerwca) w studiu telewizyjnym na Woronicza.

 • Burza po wystąpieniu Muńka Staszczyka w "Kropce nad i"!

  Muniek Staszczyk (56 l.) pojawił się ostatnio w programie Moniki Olejnik. Widzowie byli oburzeni jego zachowaniem...

 • Olbrychski popiera Opanię

  "Każdy uczciwy aktor, odrobinę myślący, by odmówił. Ja oczywiście też bym odmówił" - tak Daniel Olbrychski w rozmowie z Moniką Olejnik skomentował decyzję Mariana Opani o nieprzyjęciu roli Lecha Kaczyńskiego w filmie "Smoleńsk" Antoniego Krauzego.

 • Po pierwsze nie szkodzić

  ...medycynę. Serial fabularyzowany, 23 min, Polska, 2018 Reżyseria: Grzegorz Mołda Scenariusz: Małgorzata Giec Zdjęcia: Wojciech Oleksiejuk Aktorzy: Iga Górecka (Ruda), Marcin Grzymowicz (Potocki), Tomasz(...) (Misiek), Michał Surma (motocyklista), Izabella Olejnik (Krystyna), Jacek Domański (Tadeusz), Ryszard Baumann...

 • Monika Olejnik z MediaTorem

  Monika Olejnik, dziennikarka Radia Zet i TVN24, odebrała 3 grudnia w Krakowie główną nagrodę Plebiscytu MediaTory - statuetkę AuTORytet 2011. Studenci dziennikarstwa z całej Polski wyróżnili ją za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy zawodowe.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko pomimo wieku czuje się bardzo młodo! Ignoruje oznaki starzenia

  ...ducha, i ulegają jej czarowi.  Tak było 10 lat temu, gdy na planie "M jak Miłość", w którym wcielała się w barwną postać Simony, poznała 31-letniego wówczas Michała Olejnika. On był kierownikiem(...) małżonkowie od dawna nie żyli już razem, ale byli sobie bardzo bliscy. Znajomość z Michałem Olejnikiem sprawiła, że aktorka podjęła kilka ważnych decyzji. Przede wszystkim odeszła z "M jak Miłość...

 • Cichopek i Hakiel najpiękniejsi!

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Piotr Rubik, Katarzyna Figura, Rafał i Marcin Mroczkowie oraz Agnieszka Holland zostali uznani najpiękniejszymi Polakami w plebiscycie Róże Gali. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 13 listopada, w Teatrze Narodowym w Warszawie.