• Informacje na temat:

  marcin paprocki

Artykuły na temat: marcin paprocki
 • Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski pracują dla sieci dyskontów!

  Marcin Paprocki (38 l.) i Mariusz Brzozowski (38 l.) zszokowali wielu! Od jakiegoś czasu rozpoczęli współpracę z jednym z popularnych dyskontów!

 • Finał programu "Project Runway": Kto wygra?

  Kto okaże się zwycięzcą II edycji programu "Project Runway"? Trzy osoby walczą o miano najlepszego projektanta, 100 tysięcy złotych oraz sesję własnej kolekcji w magazynie "Elle". W środę, 27 maja, na antenie TVN jurorzy wraz z gościem specjalnym - światowej sławy topmodelką - Karoliną Kurkovą, ogłoszą werdykt.

 • ​Mnóstwo gwiazd na pokazie kolekcji Paprockiego i Brzozowskiego

  Każdy pokaz nowych kolekcji Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego to w polskim modowym światku wielkie wydarzenie towarzyskie. Nie inaczej było i tym razem! Na wtorkowym pokazie duetu Paprocki & Brzozowski pojawiło się mnóstwo znanych z seriali gwiazd z Izabelą Trojanowską i Laurą Łącz, czyli Moniką Ross-Nawrot i Gabrielą Wilczyńską z "Klanu", na czele.

 • Została "Top Model"!

  Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję programu "Top Model. Zostań modelką".

 • "Sama słodycz": Kreatorzy mody zagrają w serialu!

  Tego jeszcze w żadnym polskim serialu nie było! W jednym z odcinków "Samej słodyczy" będziemy mieli okazję obejrzeć prawdziwy... pokaz mody. W role projektantów wcielą się Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski.

 • Kto wygra 2. edycję "Top Model"?

  Już w środę, 7 grudnia, poznamy zwyciężczynię drugiej edycji programu "Top Model. Zostań modelką".

 • Gwiazdy odsłoniły kolana i zadawały szyku na pokazie mody

  Na pokaz nowej kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski inspirowanej stylem hollywoodzkich aktorek z lat 40. ubiegłego wieku przyszło mnóstwo znanych z seriali gwiazd. Która wyglądała najefektowniej?

 • Najlepiej i najgorzej ubrani 2007

  Podobno nie szata zdobi człowieka, ale jak się okazuje wygląd jest równie ważny jak talent i osiągnięcia.

 • "Sama słodycz": Milena Suszyńska gwiazdą pokazu mody na planie "Samej słodyczy". Mamy zdjęcia!

  ...regularny pokaz mody z udziałem najlepszych polskich modelek z Kamilą Szczawińską na czele! - mówią Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, dodając, że Milena Suszyńska, czyli serialowa Gosia, znakomicie(...)Pokaz nowej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski, który wiosną zobaczymy w jednym z odcinków "Samej słodyczy", sławni kreatorzy przygotowali specjalnie na potrzeby serialu. Nietrudno zgadnąć, że na...

 • "Mam talent": Będzie lament

  Pamiętacie burzę, jaka się rozpętała po wyrzuceniu z "Mam talent" Kasi Sawczuk i Kasi Popowskiej w poprzedniej edycji? Zanosi się na powtórkę...

Zdjęcia na temat: marcin paprocki
Wideo na temat: marcin paprocki
 • "Niesympatyczny" Tyszka ma... sympatyczną mamę

  Marcin Tyszka zabrał swoją mamę na pokaz najnowszej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski i zdradził, że kobieta jest stałą bywalczynią tego typu imprez. "Ostatnio byłam na pokazie Macieja Zienia" - przyznała Mirosława Tyszka, dodając, że "bardzo często chodzi z Marcinem, a jeśli nie z nim, to z mężem albo koleżankami". Tyszka wyznał również, że jego mama studiuje na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Dyskusje na temat: marcin paprocki