• Informacje na temat:

  marcin pawłowski

Artykuły na temat: marcin pawłowski
 • "M jak miłość" bez Marii Pawłowskiej?

  Czujni widzowie "M jak Miłość" z pewnością zauważyli, że od pewnego czasu próżno szukać w serialu Ani, czyli byłej dziewczyny Marcina (Mikołaj Roznerski). Czy powodem nieobecności postaci granej przez Marię Pawłowską były jej problemy zdrowotne? Aktorka niedawno zamieściła w sieci wpis tłumaczący jej dłuższą przerwę w internetowej i aktorskiej aktywności.

 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

 • "O mnie się nie martw": Stefan Pawłowski nie jest specjalistą jeśli chodzi o... miłość

  Stefan Pawłowski, czyli mecenas Marcin Kaszuba z „O mnie się nie martw”, niemal z dnia na dzień stał się – dzięki udziałowi w popularnym serialu Dwójki – jednym z najbardziej pożądanych kawalerów w Polsce. Jakie kobiety mają u niego największe szanse?

 • Amant wróci wiosną!

  Jako prawnik w "O mnie się nie martw" rzuca kobiety na kolana figlarnym uśmiechem i urokiem osobistym. Stefan Pawłowski będzie nas także uwodził w przyszłym roku, bo powstanie kolejny sezon serialu.

 • "O mnie się nie martw": Stefan Pawłowski - o nim będzie głośno!

  Zapamiętajcie to nazwisko! O Stefanie Pawłowskim, którego po wakacjach oglądać będziemy jako Marcina w nowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw", już wkrótce będzie bardzo głośno!

 • TVP planuje emisję drugiego sezonu "O mnie się nie martw"

  Finałowy odcinek pierwszej serii "O mnie się nie martw" na antenie TVP2 obejrzały ponad 2 miliony 643 tys. widzów (16,31 proc. udziału w rynku). Był to najlepiej oglądany odcinek pierwszego sezonu. Dlatego dalsze perypetie Igi Małeckiej i Marcina Kaszuby będzie można śledzić w TVP2 już od wiosny 2015 roku.

 • "Diagnoza": Józef Pawłowski jest już po ślubie! Ożenił się z piękną wokalistką...

  Józef Pawłowski, czyli Rafał Krupniok z "Diagnozy", obwieścił właśnie całemu światu, że... zmienił stan cywilny. Kilka dni temu aktor i jego ukochana - wokalistka Klaudia Szafrańska - przysięgli sobie dozgonną miłość i wierność. Swych fanów poinformowali o tym dopiero po fakcie, zamieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie z uroczystości.

 • Patryk Kumór "2/2": Najlepsze i najgorsze chwile w życiu

  10 marca pojawi się druga płyta Patryka Kumóra, wokalisty znanego z m.in. Festiwalu Sopot TOPtrendy czy "Must Be The Music" (półfinalista piątej edycji).

 • "O mnie się nie martw": Iga i Marcin powiedzą sobie "tak"?

  Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Nic już nie będzie stało na przeszkodzie, by Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) wyznaczyli datę swojego ślubu...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

Zdjęcia na temat: marcin pawłowski
Wideo na temat: marcin pawłowski
 • "M jak miłość": Jakub wkracza do gry!

  Do miłosnego trójkąta: Iza (Adriana Kalska) - Marcin (Mikołaj Roznerski) - Ania (Maria Pawłowska), dołącza... Jakub (Krzysztof Kwiatkowski)! Czy Lewińska ułoży sobie życie z policjantem? Czy Chodkaowski zaakceptuje jej wybór i będzie szczęśliwy z Anią? I co na to wszystko psychopatyczny Artur (Tomasz Ciachorowski). Sprawdźcie!

 • "M jak miłość": Przyszłość jest w ich rękach

  Na czym polega fenomen „M jak miłość”? Jak rozwiną się wątki Artura, Anety, Olka, czy Marcina? O kulisach pracy na planie najpopularniejszego serialu w Polsce opowiadają aktorzy: Mikołaj Roznerski(...) o prawdziwych emocjach, o tym, co się dzieje w życiu” mówi o serialu odtwórca roli Marcina, Mikołaj Roznerski. „To jest po prostu legenda, to jest potęga. Cieszę się, że mogę swój skromny udział

Dyskusje na temat: marcin pawłowski