• Informacje na temat:

  marcin pawłowski

Artykuły na temat: marcin pawłowski
 • "O mnie się nie martw": Stefan Pawłowski nie jest specjalistą jeśli chodzi o... miłość

  Stefan Pawłowski, czyli mecenas Marcin Kaszuba z „O mnie się nie martw”, niemal z dnia na dzień stał się – dzięki udziałowi w popularnym serialu Dwójki – jednym z najbardziej pożądanych kawalerów w Polsce. Jakie kobiety mają u niego największe szanse?

 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

 • "O mnie się nie martw": Stefan Pawłowski - o nim będzie głośno!

  Zapamiętajcie to nazwisko! O Stefanie Pawłowskim, którego po wakacjach oglądać będziemy jako Marcina w nowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw", już wkrótce będzie bardzo głośno!

 • Amant wróci wiosną!

  Jako prawnik w "O mnie się nie martw" rzuca kobiety na kolana figlarnym uśmiechem i urokiem osobistym. Stefan Pawłowski będzie nas także uwodził w przyszłym roku, bo powstanie kolejny sezon serialu.

 • "O mnie się nie martw": Iga i Marcin powiedzą sobie "tak"?

  Wszystko dobre, co się dobrze kończy! Nic już nie będzie stało na przeszkodzie, by Iga (Joanna Kulig) i Marcin (Stefan Pawłowski) wyznaczyli datę swojego ślubu...

 • TVP planuje emisję drugiego sezonu "O mnie się nie martw"

  Finałowy odcinek pierwszej serii "O mnie się nie martw" na antenie TVP2 obejrzały ponad 2 miliony 643 tys. widzów (16,31 proc. udziału w rynku). Był to najlepiej oglądany odcinek pierwszego sezonu. Dlatego dalsze perypetie Igi Małeckiej i Marcina Kaszuby będzie można śledzić w TVP2 już od wiosny 2015 roku.

 • "O mnie się nie martw": Marcin świetnie się sprawdzi w roli... taty!

  ...- Czy Marcin Kaszuba jest moim tatą? - zapyta Mateusz (Eryk Pratsko) mamę tuż przed jej wylotem do Paryża. Kinga (Dagmara Bąk) powie mu, że... być może tak, jednak na pewno będzie to wiedziała dopiero za kilka tygodni. Chłopiec postanowi pojechać do Warszawy i odszukać Marcina (Stefan Pawłowski)...

 • Patryk Kumór "2/2": Najlepsze i najgorsze chwile w życiu

  10 marca pojawi się druga płyta Patryka Kumóra, wokalisty znanego z m.in. Festiwalu Sopot TOPtrendy czy "Must Be The Music" (półfinalista piątej edycji).

 • "O mnie się nie martw": Jeśli nie Marcin, to kto jest ojcem Mateusza?

  Zaraz po pokazaniu Idze (Joanna Kulig) wyników testu na ojcostwo Marcin (Stefan Pawłowski) pojedzie do Łodzi. - Muszę to załatwić do końca - powie narzeczonej, a niespełna dwie godziny później zapuka do drzwi mieszkania Kingi (Dagmara Bąk) i oskarży ją o to, że świadomie chciała go wrobić w dziecko!

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

Zdjęcia na temat: marcin pawłowski
Wideo na temat: marcin pawłowski
 • "M jak miłość": Jakub wkracza do gry!

  Do miłosnego trójkąta: Iza (Adriana Kalska) - Marcin (Mikołaj Roznerski) - Ania (Maria Pawłowska), dołącza... Jakub (Krzysztof Kwiatkowski)! Czy Lewińska ułoży sobie życie z policjantem? Czy Chodkaowski zaakceptuje jej wybór i będzie szczęśliwy z Anią? I co na to wszystko psychopatyczny Artur (Tomasz Ciachorowski). Sprawdźcie!

 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • "M jak miłość": Przyszłość jest w ich rękach

  Na czym polega fenomen „M jak miłość”? Jak rozwiną się wątki Artura, Anety, Olka, czy Marcina? O kulisach pracy na planie najpopularniejszego serialu w Polsce opowiadają aktorzy: Mikołaj Roznerski(...) o prawdziwych emocjach, o tym, co się dzieje w życiu” mówi o serialu odtwórca roli Marcina, Mikołaj Roznerski. „To jest po prostu legenda, to jest potęga. Cieszę się, że mogę swój skromny udział

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

Dyskusje na temat: marcin pawłowski