• Informacje na temat:

  marcin pietras

Artykuły na temat: marcin pietras
 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras zbliżyli się do siebie? Co za niespodziewany zwrot akcji!

  Wydawało się, że ich drogi rozeszły się na zawsze. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że znów będą ze sobą blisko. W relacjach Beaty Kozidrak (57 l.) i Andrzeja Pietrasa (63 l.) szykuje się zwrot akcji!

 • Kto zatańczy na lodzie?

  Organizatorzy do ostatniej chwili starają się ukryć listę uczestników kolejnej edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Jednak "Fakt" dotarł do informacji o tym, kto zdecydował się na udział w show.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras kończą współpracę

  ...z podpisem "Dla Andrzeja Pietrasa". Kiedy sprawa wyszła na jaw, Beata początkowo myślała, że to tylko plotki, ale znaleziona lista piosenek i rozmowy z bratankiem, Marcinem Kozidrakiem, uświadomiły(...)Kiedy rok temu Andrzej Pietras (64 l.) przekonywał ją do zagrania wspólnej, jubileuszowej trasy koncertowej Bajmu, zgodziła się, ale nie bez oporów. Musiała odłożyć na bok rozwijanie solowej...

 • Dla kogo Orły 2012?

  We wtorek, 7 lutego, ogłoszone zostały nominacje do nagród Polskiej Akademii Filmowej! W kategorii najlepszy film szansę na zwycięstwo mają produkcje: "W ciemności", "Róża" oraz "Sala samobójców".

 • Tabloidy pisały, że Beata Kozidrak nie zdążyła pogodzić się z bratem. Prawda wychodzi na jaw

  Przez wiele lat Beata Kozidrak (58 l.) i jej brat Jarosław (†63) nie utrzymywali kontaktu. Wbrew temu, co piszą tabloidy, do pojednania doszło - rodzeństwo miało się pogodzić tuż po rozwodzie gwiazdy z Andrzejem Pietrasem.

 • Sprawią, że zapłonie lód

  Najgorętsze show taneczne w lodowej scenerii powraca na antenę TVP2. Pierwszy odcinek programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" rozpocznie się 7 marca, jednak telewizyjna Dwójka już teraz oficjalnie przedstawiła wszystkich uczestników programu.

 • Beata Kozidrak na konferencji w Lublinie. Towarzyszył jej... były mąż

  Beata Kozidrak (58 l.) rozwiodła się z mężem. A gdy wydawało się, że ich relacje się normują, media obiegła zaskakująca wieść. Doniesienia mogły trochę popsuć relację wokalistki i Andrzeja Pietrasa (64 l.). Jednak, ku zdziwieniu niektórych, tak się jednak chyba nie stało. Dowód? Najnowsze zdjęcia.

 • Orły: Szczęśliwa siódemka Smarzowskiego

  Tak zdecydowany triumf "Róży" podczas 14. gali rozdania Polskich Nagród Filmowych Orłów zaskoczył chyba nawet samego Wojtka Smarzowskiego. Podobnie jak Agnieszkę Holland, która z pewnością nie przypuszczała, że spotka ją tym razem aż tak druzgocąca klęska.

 • Beata Kozidrak takiego rozczarowania dawno nie przeżyła

  Beata Kozidrak (58 l.) mocno wierzyła w to, że razem z Andrzejem Pietrasem stworzą jeszcze coś znaczącego. Niestety, sprawa nieco się skomplikowała.

 • To była bardzo słaba Gdynia

  Werdykt jury w Gdyni "idealnie odpowiada miernej temperaturze tegorocznego festiwalu" - uważa Łukasz Maciejewski, współpracujący z magazynem "Film". Krytyk powiedział, że gdyby to on miał decydować, nagrodziłby całkiem inne filmy.

Wideo na temat: marcin pietras
 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?