• Informacje na temat:

  marcin prokop i magda mołek

Artykuły na temat: marcin prokop i magda mołek
 • Mołek upokorzyła Rozenek na wizji! Kolejny raz!

  Wygląda na to, że Magda Mołek (41 l.) i Gośka Rozenek-Majdan (oficjalnie 39 l.) nadal nie zakopały wojennego topora...

 • Magda Mołek: Co z jej karierą?

  Wydawało się, że nikt i nic nie jest w stanie zaszkodzić świetnie rozwijającej się karierze Magdy Mołek. Ale nawet najlepszym zdarzają się potknięcia.

 • Prokop i Sołtysik bronią Magdę Mołek

  Po fatalnej gafie Magdy Mołek , która na antenie ogłosiła "śmierć" Nergala, odezwały się głosy, że prezenterka powinna wylecieć z telewizji. W obronę wzięli gwiazdę jej koledzy ze stacji TVN.

 • Wellman i Prokop w TVN

  Prezenterzy Dorota Wellman i Marcin Prokop przechodzą z TVP do TVN.

 • Prokop dementuje plotki

  Fanów "Dzień Dobry TVN" zelektryzowała ostatnio wiadomość, że najbardziej lubiana prezenterska para programu, czyli Marcin Prokop (35 l.) i Dorota Wellman (51 l.) zostanie rozdzielona. Ile w tym prawdy?

 • Kammel został, Prokop odchodzi

  Telewizja Polska zdołała zatrzymać Tomasza Kammela, ale bezpowrotnie traci swoich czołowych prezenterów - Dorotę Wellman i Marcina Prokopa.

 • Prokop jedzie po celebrytach. Mocne!

  Marcinowi Prokopowi (35 l.) oberwało się za wywiad, w którym stwierdził, że gwiazdy telewizji zarabiają za dużo. Czy dziś podtrzymuje swoje zdanie na ten temat?

 • "DD TVN": Zaśpiewali kolędę

  Tego jeszcze nie było! Cała ósemka prowadzących poranny program "Dzień Dobry TVN" połączyła siły, by na Gwiazdkę 2009 zaśpiewać wspólnie kolędę.

 • Prokop: W telewizji zarabiamy za dużo

  Zarobiła fortunę w dwa tygodnie, za trzy godziny pracy zgarnęła 30 tys. - o zarobkach celebrytów i gwiazd telewizji krążą prawdziwe legendy. Co na ten temat sądzi Marcin Prokop (35 l.)?

 • "DD TVN": Kantereit zastąpi Jagielskiego

  W sobotę, 4 września, na antenę telewizji TVN powróci śniadaniowe show "Dzień Dobry TVN". W nowej edycji programu nastąpią drobne zmiany wśród prowadzących.

Zdjęcia na temat: marcin prokop i magda mołek
Wideo na temat: marcin prokop i magda mołek
 • Jarosław Kuźniar: Każdy dostał 50 złotych za jedne oklaski, ale stać mnie

  dziennikarka. Jakie rady mieli dla dziennikarza inni prowadzący? - Jarek nie potrzebuje rad, Jarek zawsze wie, co zrobić i powiedzieć - powiedziała dziennikarka Magda Mołek. - Myślę, że Jarek Kuźniar specjalnie moich rad nie potrzebuje, bo gość jest wyjadaczem telewizyjnym, on wie jak to się robi - dodał dziennikarz Marcin Prokop. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Chrzest

  Michał ma to, o czym marzył: piękną żonę Magdę, nowonarodzonego synka, niezłą pracę. Sprowadza Janka - przyjaciela z dawnych lat, aby został ojcem chrzestnym dziecka. To tylko początek planu Michała, który prosi przyjaciela, by zainteresował się jego żoną... Początkowo plan spełnia się, ale Michałowi coraz trudniej się z nim pogodzić. Michał wie, że jego głęboko skrywana przeszłość nieuchronnie upomni się niego, a Janek będzie musiał podjąć decyzję, której skutków nigdy nie zapomni.