• Informacje na temat:

  marcin prokop jaki ma samochod

Artykuły na temat: marcin prokop jaki ma samochod
 • Prokop: Nie rób innym krzywdy

  Na innych patrzy z góry, ale tylko z racji swojego wzrostu. Widzowie polubili Marcina Prokopa (33 l.) za humor i ludzką bezpretensjonalność.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Samochód Roku Playboya 2008

  Agnieszka Cegielska i Marcin Prokop, zaś gospodarzem imprezy był oczywiście sam szef polskiej edycji Playboya, redaktor Marcin Meller. Jakby tego było mało, organizatorzy przygotowali również koncert(...), Andrzej Koper, Rafał Jemielita, Andrzej Borowczyk oraz Marcin Klimkowski - sekretarz jury wyróżniło w 12 kategoriach 12 pięknych zasługujących na zaszczytny tytuł aut Samochód roku PLAYBOYA 2008. Wśród...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Anna Kalczyńska wyznaje: Walczę ze zmęczeniem. Często nie daję rady wstać

  Dziennikarka wraz z Andrzejem Sołtysikiem prowadzi "Dzień dobry TVN" od poniedziałku do piątku - na przemian z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem. Do tego jest mamą trójki dzieci. Jak mówi, łączenie(...) za kółkiem. "Bardzo często zdarza mi się spać w samochodzie, szczególnie pod szkołą moich dzieci albo tam, gdzie mają zajęcia dodatkowo" - opowiada. "Walczę ze zmęczeniem, chcę się zmobilizować i wyjść...

 • Marcin Prokop lubi często zmieniać samochody

  Marcin Prokop lubi sportowe samochody, ale uważa, że tego typu pojazdy nie nadają się do codziennej jazdy po mieście. W autach, z których korzysta na co dzień, Prokop ceni sobie solidność i prostotę. Dziennikarz często zmienia samochody i przyznaje, że co roku musi kupić nowy model.

 • Serialowy przewodnik

  Kinga liczy, że Michał przejmie jej obowiązki domowe, gdy kampania z udziałem Marcina Prokopa ruszy pełną parą. Problem w tym, że jej mąż zgłosił się już do programu "Mam Talent!". Ewa czeka na wieści(...) przeczucia! Po czym niechcący oblewa suknię sokiem. Następnie okazuje się, że na ceremonii zabraknie rodziców Marcina. Grzegorz przeszedł właśnie operację woreczka żółciowego. Janka wyznaje Pawłowi...

 • Marcin Prokop jak MacGyver

  Już niedługo pojawi się nowy teleturniej "Turbo Ring". Prowadzący go Marcin Prokop przyznał, że jeśli chodzi o samochody to jest całkiem niezłym mechanikiem. Czasem jego pomysłowość równać się może z samym MacGyverem.

 • Serialowy przewodnik

  ..., że wie, gdzie ukrywa się jego syn. Razem pojawiają się na występie chłopaka, który bez wiedzy rodziców zgłosił się do konkursu tanecznego. Kinga jest zdenerwowana przed spotkaniem z Marcinem Prokopem(...) ograniczyć prawa rodzicielskie męża. Kasia razem z Marcinem chodzą do szkoły rodzenia. Ciężarna ma pretensje do przyszłego ojca, który znowu niedojrzale podchodzi do czekających go obowiązków. Chodakowski...

 • Prokop i samochody

  Marcin Prokop, najwyższy z polskich dziennikarzy (206 cm wzrostu, 31 lat) poprowadzi od jesieni w TVN Turbo nowy teleturniej motoryzacyjny "Turbo Ring".