• Informacje na temat:

  marcin rogacewicz wypadek

Artykuły na temat: marcin rogacewicz wypadek
 • Punkt zwrotny

  Marta ma wypadek drogowy, gdy jedzie autem razem z Jasiem i Arturem. Pasażerowie drugiego samochodu są ciężko ranni i zostają przewiezieni do szpitala...

 • Wypadek w "Na dobre i na złe"

  Narzędzia chirurgiczne idą w ruch, a krew leje się obficie. W sali szpitala w Leśnej Górze, na planie serial u "Na dobre i na złe", trwa skomplikowana operacja.

 • Jak gwiazdy spędzą ostatni dzień roku?

  Emilia Komarnicka planuje zabawę w doborowym towarzystwie, Marcin Rogacewicz - wyjazd w góry, a Agata Nizińska występ na scenie!

 • Ojciec Mateusz wśród... modelek

  Piękne dziewczyny, efektowne kreacje, pałacowe wnętrza i... krew. Wypadek czy zbrodnia? Ojciec Mateusz stanie wobec kolejnej zagadki. Powstaje ósma seria przygód detektywa w sutannie.

 • "Na dobre i na złe": Siostra Marta znów w Leśnej Górze!

  Przemka (Marcin Rogacewicz) z informacją, że wiezie dziecko w bardzo ciężkim stanie. - Dajcie najlepszych - dorzuci. - To dziecko to... córka Konicy. Wizyta siostry Marty Małgosia od razu...

 • Ognista Hiszpanka czy anielska Polka?

  One dwie i on jeden. Przemek, przystojny lekarz z "Na dobre i na złe" musi wreszcie podjąć decyzję: ognista Hiszpanka - Wiki czy Agata - anielska Polka. Dla kogo tak naprawdę bije jego serce?

 • Na dobre i na złe

  Aktorzy: Mateusz Damięcki (Krzysztof), Marek Bukowski (dr Gawryło), Magdalena Szejbal (Sara), Anna Karczmarczyk (Ola), Redbad Klynstra _ Komarnicki (Van Graaf), Marcin Rogacewicz (Przemek), Michał(...) błąd. Do Leśnej Góry trafia także Zosia, kobieta, która zaczęła rodzić w aucie i miała wypadek samochodowy. Przyszła matka nie uznaje nowoczesnej medycyny oraz szczepień i nie chce zostać w szpitalu...

 • Nowi aktorzy w "Przyjaciółkach"

  Aleksandra Popławska, Mikołaj Krawczyk, Paweł Królikowski i Mariusz Drężek dołączyli do obsady serialu "Przyjaciółki". Pierwszy odcinek drugiej serii - 28 lutego.

 • Na dobre i na złe

  ...w skomplikowanej operacji mózgu. Jego pacjentemzostaje Michał, młody mężczyzna z wbitym prętem w czaszkę. Okazuje się, że ranny miał wypadek, gdy jechał do szpitala w Leśnej Górze do żony, której ciąża jest zagrożona. Serial obyczajowy, 48 min, Polska, 2016Reżyseria: Grzegorz LewandowskiScenariusz: Ewa PopiołekAktorzy: Magdalena Turczeniewicz (dr Mróz), Marcin Sianko, Aleksandra Hamkało (Julka Burska), Piotr...

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

Zdjęcia na temat: marcin rogacewicz wypadek