• Informacje na temat:

  marcin roznerski

Artykuły na temat: marcin roznerski
 • "M jak miłość": Roznerski oświadczy się Kalskiej?

  Para po raz pierwszy oficjalnie pokazała się razem podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej. Mikołaj Roznerski, który nigdy nie afiszował się ze swoimi związkami, bardzo poważnie podchodzi do relacji, jaka go łączy z Adrianą Kalską. Według doniesień "Faktu", aktor ma już myśleć o zaręczynach! Czyżby niebawem szykował się ślub?

 • Oświadczyny w "M jak miłość"

  Marcin Chodakowski wreszcie dojrzeje do decyzji o małżeństwie i padnie przed Kasią na kolana. Czy kobieta przyjmie jego oświadczyny?

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski zdradził fabułę nowych odcinków!

  Jednym zdjęciem Mikołaj Roznerski, czyli serialowy Marcin Chodakowski, wywołał grad pytań na Instagramie!

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska szykują się do ślubu?

  Wszystko wskazuje na to, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, czyli Marcin i Iza z „M jak miłość”, wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Podobno aktor planuje oświadczyć się ukochanej jeszcze w tym roku!

 • "M jak miłość": Jak zareaguje na wieść o ciąży?

  Zawirowań sercowych w "M jak miłość" nigdy dosyć. Kasia, która marzy o życiu u boku ukochanego mężczyzny, jest zachwycona wiadomością o ciąży. Ale co myśli o tym Marcin, jeszcze niedawno notoryczny uwodziciel, unikający zobowiązań?

 • „M jak miłość”: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą?

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z „M jak miłość”, znów jest zakochany! Aktor potwierdził właśnie, że od pewnego czasu miejsce w jego sercu jest zajęte... Jak donoszą serwisy plotkarskie, zdobywca tegorocznej Telekamery „Tele Tygodnia” od kilkunastu tygodni spotyka się ze swoją koleżanką z planu „Emki”!

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski chce zostać... zawodowym kaskaderem!

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z „M jak miłość”, bardzo chce zdobyć uprawnienia kaskadera. Wkrótce przystąpi do egzaminów, po zdaniu których będzie mógł samodzielnie wykonywać przed kamerą nawet najbardziej karkołomne i niebezpieczne zadania.

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

Zdjęcia na temat: marcin roznerski
 • Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
 • Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość"
Wideo na temat: marcin roznerski
 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski o wątku Marcina

  Mikołaj Roznerski opowiada nam o przyszłych losach swojego serialowego bohatera. Czy Marcin na zawsze pozostanie sam, czy jednak spotka na swojej drodze kogoś, kogo będzie mógł obdarzyć prawdziwym uczuciem? Czy zmieni swoje postępowanie? - Marcin zmienia to swoje postępowanie, bo jest teraz nie tylko za siebie odpowiedzialny, ale również odpowiada za swojego syna. To bardzo motywuje go do tego

 • "M jak miłość": Artur vs Marcin

  oświadczyny Artura, o czym grzecznościowo poinformuje Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska)! Skalski nadal będzie miał do ukochanej pretensje o to, że wciąż utrzymuje kontakt z matką Marcina (Mikołaj Roznerski(...) o radę. Wyzna mu, że Marcin ma drugie dziecko, o którym nie wie i że całej rodzinie zagraża Skalski. A Olek postanowi wybadać, co jego brat sądzi na temat Izy... Tymczasem Iza zgodzi się, by Artur

 • "M jak miłość": Marcin jeszcze narozrabia

  Mikołaj Roznerski opowiedział nam o tym, co wydarzy się u Marcina Chodakowskiego w nadchodzących odcinkach "M jak miłość".

Dyskusje na temat: marcin roznerski