• Informacje na temat:

  marcin roznerski prywatnie

Artykuły na temat: marcin roznerski prywatnie
 • "Prawo Agaty": Mikołaj Roznerski przed sądem!

  Mikołaj Roznerski, który wśród fanów telenowel robi furorę jako Marcin Chodakowski z sagi rodu Mostowiaków, wystąpi gościnnie w "Prawie Agaty".

 • Pieczyńska i Roznerski: Dziecko to wyzwanie

  Po wakacjach zobaczymy, jak Aleksandra i Marcin z "M jak miłość" radzą sobie z bolesną przeszłością. Rozmowa o serialu to dla aktorów okazja do wspomnień z dzieciństwa i opowieści o własnych synach.

 • "M jak miłość": Prywatne śledztwo Marcina

  We wrześniu Marcin (Mikołaj Roznerski) zwierzy się Ani (Maria Pawłowska), że cały czas myśli o Mai (Anna Wierzchoń), która przepadła gdzieś razem z Izą (Adriana Kalska) i Arturem (Tomasz Ciachorowski). Na dodatek Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) nie będzie miał dla niego żadnych nowych informacji. Zdesperowany Marcin rozpocznie prywatne śledztwo i odnajdzie nianię Mai, której przedstawi się jako...

 • Wielkie zmiany w "M jak miłość"

  Dominika Kluźniak, Bartosz Kasprzykowski i Wojciech Majchrzak dołączają do obsady popularnego serialu. W gościnnej roli wystąpi też Mamed Chalidow. A wraz z nimi pojawią się nowe emocje, przyjaźnie, a także... konflikty.

 • Mikołaj Roznerski marzy o prawdziwej rodzinie! Dlaczego nie układa mu się w miłości?

  Choć w życiu prywatnym Mikołajowi Roznerskiemu (34 l.) nie wiodło się najlepiej, to w pracy szło mu świetnie. W tym roku artysta pragnie znaleźć w końcu prawdziwą miłość!

 • Namiesza w "M jak miłość"

  Jest zdolny i właśnie postawił kolejny krok w drodze do popularności. Gra jedną z barwniejszych postaci w długiej historii serialu "M jak miłość". Jego bohater łamie kobiece serca, trenuje boks i kłamie jak najęty.

 • Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski: Między nimi wciąż wrze

  Wiosenny, pogodny wieczór, wszyscy na imprezie bawią się doskonale. Goście ciągle zerkają w stronę jednej z najatrakcyjniejszych par. To Mikołaj Roznerski (34 l.) i Marcelina Zawadzka (28 l.). Widać(...) gwiazdora nie mieli wątpliwości: wpadł po same uszy. Nie rozstawał się z telefonem, a gdy odzywała się Marcelina, jego twarz od razu rozjaśniał uśmiech. Roznerski był przekonany, że to ta jedyna. Widzieli...

 • Kogo obchodzi festiwal w Gdyni?

  Zakończony w sobotę, 12 maja, 37. Gdynia Film Festival przejdzie do historii jako jedna z najsłabszych imprez ostatnich lat. W przyszłości może być jednak coraz gorzej. Bezpośrednią przyczyną wydaje się być malejąca ranga prestiżowego dotychczas przeglądu.

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski chce się żenić?

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", od dwóch lat spotyka się z Olgą Bołądź, czyli Olą Krawczyk ze "Skazanych". Rok temu zamieszkali razem, a niedawno aktor przedstawił ukochaną swojej mamie...

 • "M jak miłość": Marcin Mroczek z żoną! Podobna do Katarzyny Cichopek?

  Marcin Mroczek opublikował zdjęcie ze swoją żoną. Aktor nie dzieli się często w mediach społecznościowych szczegółami ze swojego życia prywatnego.

Zdjęcia na temat: marcin roznerski prywatnie