• Informacje na temat:

  marcin szczygielski

Artykuły na temat: marcin szczygielski
 • Marcin Szczygielski: Kocham kobiety!

  W piątek, 26 lutego, w warszawskim Teatrze Komedia odbyła się premiera galowa przedstawienia Marcina Szczygielskiego pt. "Wydmuszka". Całość reżyseruje Tomasz Dutkiewicz, w rolach głównych możemy zobaczyć Joannę Liszowską i Annę Guzik.

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • Szczygielski opowiada o związku z Raczkiem

  Najbardziej znana polska para gejów, Marcin Szczygielski i Tomasz Raczek, zaczyna sprzedawać swoją prywatność w brukowcach. W jednym z nich Szczygielski opowiada o początkach swojej znajomości z krytykiem.

 • Teresa Lipowska w filmie "Za niebieskimi drzwiami"

  W warszawskim Szpitalu św. Elżbiety kręcono sceny najnowszego filmu w reżyserii Mariusza Paleja - "Za niebieskimi drzwiami".

 • Raczek i Szczygielski opowiedzą o swoim związku

  Wyznanie Tomasza Raczka w przedmowie książki swojego partnera Marcina Szczygielskiego, dotyczące orientacji seksualnej, przyjęte zostało bardzo ciepło. Sąsiedzi z osiedla, na którym mieszkają(...) kamerami występowaliśmy oddzielnie". "Swoim przykładem udowadniamy, że takie pary mają rację bytu i mogą stworzyć naprawdę szczęśliwy związek" - dodaje Szczygielski.

 • Teresy Lipowskiej przepis na szczęście

  Żartuje, że jest "etatową babcią" i bardzo się z tego powodu cieszy. Kocha poezję - za wzruszenia oraz liczne inspiracje. Nigdy się nie nudzi, bo w jej życiu ciągle coś się dzieje.

 • Nie będzie gejów w TVP!

  Telewizja Polska zdecydowała, że już nigdy nie wyemituje relacji z imprezy "Róże Gali". Wszystko dlatego, że tegoroczną najpiękniejszą parą zostali geje, Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski.

 • Raczek kontrowersyjny dla TVP

  Gala transmitowana przez TVP, podczas której nagrodę w kategorii "Piękna para" odebrali Tomasz Raczek i jego życiowy partner Marcin Szczygielski, według zarządu Telewizji Polskiej nie realizuje misji publicznej.

 • Trzy szalone siostry

  Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z "M jak miłość", w roli emerytowanej funkcjonariuszki SB, Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", jako neurotyczna pensjonarka w średnim wieku, i Ewa Szykulska, czyli Renia z "Plebanii", wcielająca się w erotomankę... W Teatrze Komedia trwają ostatnie próby przed premierą "Furii" Marcina Szczygielskiego.

 • Szczygielski i chłopaki z taśmy

  "Chłopaki z taśmy", nowy program rozrywkowy, pojawi się na antenie Czwórki, 4 kwietnia, w sobotę o godz. 23:05. Emitowany będzie po programie "Hole In The Wall" - około godz. 23 oraz w piątki o g. 21.30.

Zdjęcia na temat: marcin szczygielski