• Informacje na temat:

  marcin troński

Artykuły na temat: marcin troński
 • "Klan": Marcin Troński świętuje 60. urodziny

  Marcin Troński, czyli Bogdan Sawicki z "Klanu", kończy w piątek - 13 czerwca - 60 lat. - Lata mijają niepostrzeżenie - żartuje aktor, dodając, że dopiero kiedy patrzy na swoich dorosłych już synów, widzi, jak szybko płynie czas...

 • Ogólnopolska premiera filmu "Kameleon"

  Najnowszy fabularny film Janusza Kijowskiego "Kameleon" to kryminał, nawiązujący do kina moralnego niepokoju. Ogólnopolska premiera obrazu odbyła się w poniedziałek, 19 listopada, w Olsztynie. W roli Kameleona występuje Piotr Machalica. W filmie grają także: Artur Steranko, Ewa Błaszczyk, Jerzy Bończak, Magdalena Wójcik, Krzysztof Stroiński, Henryk Talar, Karol Strasburger i Marcin Troński.

 • Marcin Troński u Mostowiaków!

  Po dziesięciu latach intensywnych poszukiwań Ola (Anna Karczmarczyk) odnajdzie swojego ojczyma. Zagra go Marcin Troński, znany widzom m.in. jako Bogdan Sawicki z "Klanu".

 • Dubbing dookoła świata

  Zakończono nagrywać dubbing do filmu "W 80 dni dookoła świata" . Aktorzy, którzy użyczyli głosów głównym postaciom opowieści stworzyli prawdziwe osobowości. W polskiej wersji historii wystąpili między innymi Bartosz Opania (Fileas Fogg), Małgorzata Kożuchowska (Monique), Henryk Talar (Lord Kelvin).

 • Leśniczówka

  W szpitalu Krzysztof (Marek Bukowski) i Natalia (Iga Górecka) próbują uzyskać informacjeo stanie zdrowia Teodora (Marcin Troński). Niestety, jako osoby...

 • Zakonnice wkroczą do TVP

  Seriale z bohaterami w sutannie: "Plebania" i "Ojciec Mateusz", cieszą się niesłabnącą popularnością. TVP idzie za ciosem i produkuje serial o zakonnicach. "Siostrzyczki" mają się pojawić już w jesiennej ramówce.

 • Leśniczówka

  Przed domem Majewskich stoją naprzeciwko siebie Krzysztof (Marek Bukowski) i mecenas Grzymowski (Marcin Troński). Widać, że prawnik nie wie, jak ubrać...

 • Polski sukces "Asterixa"

  Pomimo sezonu "ogórkowego" w polskich kinach, w ubiegły weekend zła wakacyjna passa zostala przełamana. Film "Asterix i Obelixa: Misja Kleopatra" , który wszedł na ekrany polskich kin 19 lipca, obejrzało w ciągu pierwszych trzech dni wyświetlania aż 97 694 widzow.

 • Leśniczówka

  Jerzy (Witold Dębicki) informuje syna (Marek Bukowski), że widział rano na cmentarzu mecenasa Grzymowskiego (Marcin Troński). Pracownik cmentarza poinformował...

 • Tyszkiewicz i Deląg w filmie o Katyniu

  Zdjęcia do "Pre Mortem", krótkometrażowego filmu opowiadającego o zbrodni katyńskiej, rozpoczął mieszkaniec Kielc Konrad Łęcki, który jest również autorem scenariusza. Główne role w jego pracy dyplomowej grają m.in. Beata Tyszkiewicz i Paweł Deląg.

Zdjęcia na temat: marcin troński
Dyskusje na temat: marcin troński