• Informacje na temat:

  marcin tronski aktor

Artykuły na temat: marcin tronski aktor
 • "Klan": Marcin Troński świętuje 60. urodziny

  Marcin Troński, czyli Bogdan Sawicki z "Klanu", kończy w piątek - 13 czerwca - 60 lat. - Lata mijają niepostrzeżenie - żartuje aktor, dodając, że dopiero kiedy patrzy na swoich dorosłych już synów, widzi, jak szybko płynie czas...

 • Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

  W lecie do naszych kin trafi drugi już film fabularny o przygodach dzielnych Galów - Asterixa i Obelixa. Na razie z najnowszą i najdroższą francuską produkcją mogli zapoznać się dziennikarze uczestniczący w czwartkowym (25 kwietnia) pokazie prasowym filmu w warszawskim kinie"Atlantic".

 • Monika wynajmie prywatnego detektywa!

  Fani Marcina Trońskiego zapewne się ucieszą: aktor wraca do "Klanu" jako detektyw Bogdan Sawicki! Będzie szukał sprawców tragicznej śmierci Ryszarda Lubicza (Piotr Cyrwus).

 • Jak powstał serial o poruczniku Borewiczu?

  Na rynku księgarskim ukazała się książka "07 zgłasza się. Opowieść o serialu" Piotra K. Piotrowskiego. To prawdziwa gratka dla niemałego grona miłośników przygód porucznika Borewicza (Bronisław Cieślak).

 • ​Żona umie przywołać go do porządku!

  Marcin Troński, czyli Bogdan Sawicki z "Klanu", przez całe lata uważał, że praca jest w jego życiu najważniejsza. Kiedy jednak spotkał młodszą o czternaście lat Martę, jego spojrzenie na świat całkowicie się zmieniło. Doszedł do wniosku, że rola męża i ojca daje mu najwięcej satysfakcji...

 • Dubbing dookoła świata

  Zakończono nagrywać dubbing do filmu "W 80 dni dookoła świata" . Aktorzy, którzy użyczyli głosów głównym postaciom opowieści stworzyli prawdziwe osobowości. W polskiej wersji historii wystąpili między innymi Bartosz Opania (Fileas Fogg), Małgorzata Kożuchowska (Monique), Henryk Talar (Lord Kelvin).

 • Najbardziej filmowe miasto Polski

  ...utrzymany jest w konwencji melodramatu. Jan Serce (Kazimierz Kaczor - w opinii twórców i widzów jedyny predestynowany do tej roli aktor) to wrażliwy idealista, człowiek szlachetny i dobroduszny. Szuka(...) aktorka w książce "Polska na filmowo". "Co ciekawe, najbardziej mi się upamiętniła ulica, przy której było więzienie. Wtedy robiło przerażające wrażenie, dzisiaj podobno jest to dosyć ekskluzywne...

 • "Na psa urok": Gąsowski szczeka

  17 marca na polskie ekrany trafi komedia z Timem Allenem i Robertem Downey'em Juniorem "Na psa urok" . Film opowiada historię pewnego wziętego prawnika (Allen), który za sprawą tajemniczego zbiegu okoliczności zmienia się w psa pasterskiego. Miotając się pomiędzy ludzką i psią postacią, obserwuje swoją, zaniedbywaną dotąd, rodzinę. To doświadczenie dokonuje w nim potężnej zmiany. Prawnik postanawia znów być troskliwym ojcem i mężem.

 • Tyszkiewicz i Deląg w filmie o Katyniu

  Zdjęcia do "Pre Mortem", krótkometrażowego filmu opowiadającego o zbrodni katyńskiej, rozpoczął mieszkaniec Kielc Konrad Łęcki, który jest również autorem scenariusza. Główne role w jego pracy dyplomowej grają m.in. Beata Tyszkiewicz i Paweł Deląg.

 • "Ratatuj": Szczurek z Okrasą

  Wczoraj (wtorek, 16 października), w warszawskim kinie Cinema City Sadyba, odbyła się premiera najnowszego filmu rodem z kultowego studia Disney/Pixar - "Ratatuj".