• Informacje na temat:

  marcin troński rodzina

Artykuły na temat: marcin troński rodzina
 • ​Żona umie przywołać go do porządku!

  Marcin Troński, czyli Bogdan Sawicki z "Klanu", przez całe lata uważał, że praca jest w jego życiu najważniejsza. Kiedy jednak spotkał młodszą o czternaście lat Martę, jego spojrzenie na świat całkowicie się zmieniło. Doszedł do wniosku, że rola męża i ojca daje mu najwięcej satysfakcji...

 • Ogólnopolska premiera filmu "Kameleon"

  Najnowszy fabularny film Janusza Kijowskiego "Kameleon" to kryminał, nawiązujący do kina moralnego niepokoju. Ogólnopolska premiera obrazu odbyła się w poniedziałek, 19 listopada, w Olsztynie. W roli Kameleona występuje Piotr Machalica. W filmie grają także: Artur Steranko, Ewa Błaszczyk, Jerzy Bończak, Magdalena Wójcik, Krzysztof Stroiński, Henryk Talar, Karol Strasburger i Marcin Troński.

 • Barbara i Piotr wynajmą detektywa!

  Po powrocie z Meksyku Barbara (Aldona Orman) będzie zrozpaczona. Nie udało jej się odzyskać syna Pedra (Antoni Sokólski), którego przetrzymuje rodzina jego taty. Piotr (Jacek Borkowski) wezwie na pomoc detektywa. Poznaj szczegóły!

 • "Na psa urok": Gąsowski szczeka

  17 marca na polskie ekrany trafi komedia z Timem Allenem i Robertem Downey'em Juniorem "Na psa urok" . Film opowiada historię pewnego wziętego prawnika (Allen), który za sprawą tajemniczego zbiegu okoliczności zmienia się w psa pasterskiego. Miotając się pomiędzy ludzką i psią postacią, obserwuje swoją, zaniedbywaną dotąd, rodzinę. To doświadczenie dokonuje w nim potężnej zmiany. Prawnik postanawia znów być troskliwym ojcem i mężem.

 • Miłość potrafi wybaczać

  ....  Nowy kurator Emocji dostarczy nam także Ola (Kaja Paschalska), która pozna doświadczonego kuratora Rafała (Marcin Kwaśny). Dziewczyna będzie pod wrażeniem jego zaangażowania w pracę z rodzinami(...) się z tym, że sprawcy, którzy przyczynili się do tego zdarzenia, wciąż są na wolności. Postanowi umówić się na spotkanie z Bogdanem (Marcin Troński), który jest prywatnym detektywem i... jej dawną...

 • Dla małych i dużych dzieci

  Tegoroczny Dzień Dziecka CANAL+ uczci w sposób szczególny. Stacja zaprezentuje filmy dla dzieci małych, starszych oraz tych już całkiem dorosłych, ale wciąż młodych duchem.

 • "Klan": Śmierć u Lubiczów! Nie żyje siostra Dorota!

  ...wiadomość przekaże rodzinie zaprzyjaźniony z Lubiczami prywatny detektyw Bogdan (Marcin Troński). - Dowiedziałem się, że pracowała ostatnio w szpitalu polowym  w Byalos... - poinformuje Sawicki...

 • Tyszkiewicz i Deląg w filmie o Katyniu

  Zdjęcia do "Pre Mortem", krótkometrażowego filmu opowiadającego o zbrodni katyńskiej, rozpoczął mieszkaniec Kielc Konrad Łęcki, który jest również autorem scenariusza. Główne role w jego pracy dyplomowej grają m.in. Beata Tyszkiewicz i Paweł Deląg.

 • "Klan": Wacek poprosi Barbarę o rękę!

  Związek Wacka ze znacznie od niego starszą Barbarą Milecką do tego stopnia zaniepokoi Feliksa, że uzna za stosowne zwrócić się z prośbą o pomoc do detektywa Bogdana Sawickiego (Marcin Troński). Niestety, dostanie odmowę. Powód? Detektyw zrezygnuje ze zlecenia ze względu na etykę zawodową - wszak Barbara Milecka była kiedyś jego klientką. Ujawni tylko, czego dotyczyła jej sprawa. Zdradzamy, że...

 • "Ratatuj": Szczurek z Okrasą

  Wczoraj (wtorek, 16 października), w warszawskim kinie Cinema City Sadyba, odbyła się premiera najnowszego filmu rodem z kultowego studia Disney/Pixar - "Ratatuj".