• Informacje na temat:

  marcin tyszka czy ma dziewczynę

Artykuły na temat: marcin tyszka czy ma dziewczynę
 • Marcin Tyszka (40 l.) w jednym z odcinków 6. edycji "Top Model" dał popis swojej "empatii". Tak poniżył jedną z uczestniczek, że ta nie była w stanie wykonać poprawnie swojego zadania.

 • Polskie modelki mają osobowość!

  Na co dzień juror programu "Top Model. Zostań modelką" Marcin Tyszka mieszka w Paryżu. Uwielbia orchidee i... piękne modelki.

 • Małgorzata Kożuchowska i jej siostra są ze sobą bardzo związane. Kim jest Maja?

  Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcia z wypoczynku w Portugalii. Na jednym z nich pozuje ze swoją siostrą Majką. - Tylko nam Hani brakuje do kompletu - napisała Małgorzata Kożuchowska. Była(...), łączy je serdeczna więź. Majka od 10 lat mieszka w Paryżu. Z zawodu jest przedszkolanką i tłumaczką, ale postanowiła zająć się czymś innym. Ciągnie ją do świata show-biznesu i sztuki, dlatego...

 • Marcin Tyszka: Zakochałem się...

  Od kilkunastu dni trwają zdjęcia do nowej edycji show "Top Model. Zostań modelką". Ponownie zobaczymy w niej znanego fotografa Marcina Tyszkę. Juror opowiada o przygotowaniach do programu.

 • Ostatni casting do "Top model"

  Prawie każda dziewczyna w dzieciństwie marzyła, aby być lekarzem, słynną aktorką lub modelką. I oto otwierają się wrota do wielkiego świata mody za sprawą programu "Top Model. Zostań Modelką" .

 • Marcin Tyszka: Bycie modnym nie jest...

  Fotograf Marcin Tyszka opowiada o nowym sezonie "Top Model" - o tym, co się zmieni po przystąpieniu modeli do rywalizacji, o relacjach w domu modelek i o gościu specjalnym - Bar Refaeli.

 • Rafał Maślak nigdy wcześniej nie mówił o swojej chorobie. Lekarze zniszczyli mu zdrowie!

  ...ludzie będą gadać. Co? - Że to niemęskie, że facet powinien mieć konkretny zawód. Nie chwaliłem się zbytnio, dlatego funkcjonowałem w sieci. Poznałem dziewczynę, która namówiła mnie, abym wziął(...) zawsze jest nie mniej niż 40 osób. Jesteśmy ze sobą bardzo zżyci, więc nie wyobrażam sobie, by nie odwiedzać miejsca, z którego pochodzę. Ale też rodzice czy bracia wpadają do mnie, do Warszawy...

 • Największy hit TVN-u?

  Od 8 września na antenie TVN, w każdą środę, zobaczyć będzie można polską wersję amerykańskiego programu "American Top Model". W "Top Model. Zostań Modelką" polskie dziewczyny, wyłonione na castingach w całej Polsce, oceniać będą Karolina Korwin Piotrowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka.

 • "Dzwony wojny": Miałam cykora - wywiad z Eriką Karkuszewską

  ...​Joanna, asystentka radiologa w “Little Curie", pragnie z całych sił przyczynić się do zwycięstwa w wojnie, która może przynieść wolność jej zniewolonej od pokoleń ojczyźnie. Daleko od domu, daleko od walczących w cudzoziemskiej armii bliskich, Joanna znajduje otuchę w swojej pracy i rozkwitającym romansie z Tommym.

 • "Top Model": Piękno to piękno

  O recepcie na sukces w modelingu, pięknie i miłości do orchidei - opowiada fotograf Marcin Tyszka, juror programu "Top Model. Zostań modelką".