• Informacje na temat:

  marcin tyszka z kobietą

Artykuły na temat: marcin tyszka z kobietą
 • Małgorzata Kożuchowska wybaczyła Marcinowi Tyszce!

  Szaro tu, buro tu i pusto, ale spotkałem jeden kolorowy akcent - napisał Marcin Tyszka (41 l.) w internecie, publikując swoje zdjęcie na tle kolorowego billboardu z Małgorzatą Kożuchowską (46 l.). To efekt ich wspólnej pracy dla centrum handlowego w Krakowie. Aktorka nie pierwszy raz stanęła przed obiektywem Marcina. Przyjaźni się z nim od lat, chociaż niedawno fotograf wystawił jej cierpliwość...

 • Marcin Tyszka: Poznać swoje atuty

  Zdjęcia jedzenia, z wakacji, "słit focie" na Facebooku - fotografia otacza nasz wszędzie. I choć robimy coraz więcej zdjęć, a narzędzia do tego niezbędne mamy w telefonie, warto odbyć kilka lekcji z profesjonalistą w programie "Projekt Tyszka".

 • Marcin Tyszka ujawnia, jaka prywatnie jest Małgorzata Kożuchowska. Zaskoczenie?

  Przyjaciel, którego aktorka zna od 20 lat, wykazał się wyjątkowym brakiem taktu. Marcin Tyszka (41 l.) ujawnił prawdziwą twarz Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.). Jaka aktorka jest prywatnie?

 • Marcin Tyszka: Bycie modnym nie jest...

  Fotograf Marcin Tyszka opowiada o nowym sezonie "Top Model" - o tym, co się zmieni po przystąpieniu modeli do rywalizacji, o relacjach w domu modelek i o gościu specjalnym - Bar Refaeli.

 • Tyszka ujawnia sekrety Kożuchowskiej! "Potrafi wypić niejedną butelkę"

  Marcin Tyszka (41 l.) rozpływa się nad swoją przyjaciółką...

 • Maja Sablewska gwiazdą TVN Style

  "Projekt Tyszka", "Sablewskiej sposób na modę", "Pascal po polsku" i "Życie bez wstydu" - to jesienne nowości stacji TVN Style. W najnowszej ramówce stacji nie zabraknie również szokujących dokumentów jak "Oblicza prostytucji" czy "Bad Girls. Cela 77".

 • Korwin o Wolińskim i Tyszce: Panowie z szamba

  Dziennikarka postanowiła odciąć się od tego, co proponuje widzom stacja TVN. Mowa o nowym programie jej kolegów z "Top Model" - Dawidzie Wolińskim i Marcinie Tyszce. Pytana, czy ma w planach(...) żal...". Czy to zemsta za słowa, jakie Karolina usłyszała z ust Tyszki, oburzając się na obmacującego modelkę Wolińskiego? Przypomnijmy: fotograf nazwał Korwin samotną kobietą, która nie pasuje do...

 • Krupa w nowym reality-show

  Od tego programu trudno będzie oderwać wzrok! Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... takie będą uczestniczki nowego reality-show "Top model. Zostań modelką". Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata - Joanna Krupa.

 • ...dłuższego czasu jest także twarzą jednego z centrów handlowych. Z okazji nowej akcji promocyjnej tego miejsca, Marcin Tyszka (41 l.) wykonał Kożuchowskiej nowe zdjęcie, którym aktorka pochwaliła się na(...) praca grafika, ale pytanie, czy było to konieczne? Małgosia jest piękną kobietą i chyba nie trzeba jej aż takiej charakteryzacji.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • "Top Model": Poznaj finalistki

  Wiele dziewczyn marzy o tym, by zostać gwiazdą wybiegu. Niewielu się to jednak udaje. Zwyciężczyni "Top Model. Zostań modelką" uzyska przepustkę do świata mody: kontrakt z firmą kosmetyczną Max Factor, sesję okładkową w magazynie "Glamour" oraz międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.

Wideo na temat: marcin tyszka z kobietą
 • "Niesympatyczny" Tyszka ma... sympatyczną mamę

  Marcin Tyszka zabrał swoją mamę na pokaz najnowszej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski i zdradził, że kobieta jest stałą bywalczynią tego typu imprez. "Ostatnio byłam na pokazie Macieja Zienia" - przyznała Mirosława Tyszka, dodając, że "bardzo często chodzi z Marcinem, a jeśli nie z nim, to z mężem albo koleżankami". Tyszka wyznał również, że jego mama studiuje na Uniwersytecie Trzeciego Wieku