• Informacje na temat:

  marcin wasilewski piłkarz

Artykuły na temat: marcin wasilewski piłkarz
 • Kupicha, Gosia Andrzejewicz, Paweł Stasiak, Mikołaj Krawczyk, Bartosz Obuchowicz, Anna Janocha, Jakub Tolak, Jadwiga Gryn, Ziemowit Wasilewski, Piotr Adamski, Mateusz Kałamaga, Agnieszka Popielewicz, Marta Wiśniewska, Ewa Szabatin, Tomasz Iwan, Robert Rowiński, Ula Dębska, Ela Jędrzejewska, Michał Chorosiński, Maciej Rock, oraz jeden z gospodarzy turnieju - Marcin Mroczek. Emocji było co nie miara...

 • Orły do boju!

  ...na to, że wyjdziemy z grupy. Jeżeli uda się nam pokonać Greków, co nie powinno być trudne, to potem już tylko remis z Rosją i jesteśmy w fazie pucharowej. Moim ulubionym piłkarzem jest Marcin Wasilewski. Widziałem kilka jego wywiadów. Jego historia sportowa i to, co on przeszedł ze swoją kontuzją, bardzo mnie wzrusza. Obserwuję jego losy i zawsze mu kibicuję. Magdalena Stam, czyli Zyta Chojnicka...

 • Dramaty i radości polskich piłkarzy

  Filmowa opowieść o emocjach piłkarskich związanych z turniejem Euro 2012 - "Człowieku, będziesz legendą" w reżyserii Marcina Koszałki trafi do kin 15 marca. Obraz z perspektywy piłkarzy opowiada o pracy, która nie dała spodziewanych efektów i porażce.

 • Kulisy Euro 2012: Nic się nie stało?

  Dystrybutor nowego dokumentu Marcina Koszałki zaprezentował plakaty i pierwsze spoty filmu "Będziesz Legendą Człowieku", który trafi po polskich kin 15 marca.

 • Koszałka: Dramat, radość i nadzieja

  W tym filmie będzie i dramat, i radość, i nadzieja - mówi o kręconym w trakcie Euro 2012 dokumencie "Będziesz legendą, człowieku" reżyser Marcin Koszałka. Choć Polacy odpadli z rozgrywek, reżyser wciąż śledzi losy głównego bohatera - Damiena Perquisa.

 • Film o polskich piłkarzach trafi do kin

  Film dokumentalny Marcina Koszałki "Będziesz legendą człowieku" już 15 marca zadebiutuje w polskich kinach. Wielokrotnie nagradzany reżyser tym razem zagląda za kulisy Euro 2012, pokazując miejsca i sytuacje, jakich nigdy nie utrwaliła żadna kamera telewizyjna.

 • "Zabójca z lubieżności" w TVP2

  We wtorek, 19 marca, telewizyjna Dwójka pokaże premierowo najnowszy film dokumentalny Marcina Koszałki, zatytułowany "Zabójca z lubieżności". Ważnym elementem obrazu są sekwencje animowane, których autorem jest Robert Sowa.

 • Rekordowy weekend w kinach: Aż 10 premier

  Aż 10 kinowych premier debiutuje w piątek na ekranach: wśród nich głośne "Polowanie" z rolą Madsa Mikkelsesa i amerykańska "Władza" z Russellem Crowem i Markiem Wahlbergiem. W premierowym gronie znalazły się też trzy polskie produkcje: "Miłość" Sławomira Fabickeigo, "Baczyński" Kordiana Piwowarskiego i dokument Marcina Koszałki "Będziesz legendą człowieku".

 • "Będziesz legendą człowieku": Samotność na boisku

  Na ten film czekali wszyscy: fani futbolu - by przypomnieć sobie emocje, które towarzyszyły początkom rozgrywek i podejrzeć kulisy przygotowań polskiej kadry do Euro, jego przeciwnicy - by znaleźć tu potwierdzenie swojej niechęci do tego sportu i dowody na bezsens milionów zainwestowanych w organizację mistrzostw, a także miłośnicy dobrego kina, którzy doskonale wiedzą, że nazwisko Koszałka jest gwarancją wysokiej jakości.

 • "Jestem entuzjastą"

  Mezo, czyli Jacek Mejer, sympatyczny hiphopowiec z Poznania, po kilkunastomiesięcznej przerwie w działalności - raperowi urodziła się córka Zuza - w październiku 2006 roku wydał album "Eudaimonia". W nagraniu płyty Mezo pomogli producent Tabb oraz wokalistka Kasia Wilk, stali współpracownicy rapera. Na wydawnictwie znalazła się także piosenka "Wstawaj", w której możemy usłyszeć Mietka Szcześniaka. Z okazji premiery albumu Emilia Chmielińska rozmawiała z Mezem o szczęściu, ojcostwie,...