• Informacje na temat:

  marcin wolski

Artykuły na temat: marcin wolski
 • "Na dobre i na złe": Lena i Witek pogodzą się dla dobra swojego synka!

  Wkrótce między Leną (Anita Sokołowska) a Witkiem (Bartosz Opania) nastąpi długo oczekiwane zawieszenie broni. Latoszek zdecyduje się zaakceptować nowego partnera byłej żony, by ich wspólny synek Felek (Michał Wolski) czuł się szczęśliwy.

 • "Smoleńsk": Zdjęcia ruszą w lutym

  Zdjęcia do "Smoleńska" w reżyserii Antoniego Krauzego zaczną się pod koniec lutego w Warszawie - zapowiada producent Maciej Pawlicki. Pytany o krytyczną opinię ekspertów PISF na temat scenariusza, odpowiada: film ocenią widzowie.

 • Jacek Borkowski tłumaczy się z udziału w "Szopce noworocznej". "Czasem daję ciała!"

  Satyra "Szopka noworoczna" w reżyserii Marcina Wolskiego zebrała wiele niepochlebnych komentarzy. Z występu tłumaczył się też aktor Jacek Borkowski (57 l.). Zobaczcie, jaki był jego komentarz!

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • "Klan": Czesia zostawi Brajana dla nowego absztyfikanta?

  Czesi (Anna Powierza) wpadnie w oko ojciec jednego z jej przedszkolaków. Okaże się, że Marek (Marcin Kaleta) też jest nią zainteresowany... Czy Kurzawska wda się w romans z przystojniakiem i na dobre zostawi dla niego Brajana (Marcin Błaszak)?

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

 • To koniec jej kariery?

  Trwa sprawa dyscyplinarna Agaty. We wniosku oskarżycielskim Kancelarii Bittner i Wolski jest mowa o świadomym działaniu mecenas Przybysz na niekorzyść swojego klienta, Kowalskiego. Czy sąd nakaże skreślenie nazwiska Agaty z listy adwokatów? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w ostatnim odcinku tej serii!

 • KFF: Jak zwykle Koszałka i Wolski

  Po dwa filmy prezentują w tym roku w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego dwaj miejscowi twórcy: Marcin Koszałka i Tomasz Wolski. Powoli zaczyna się to stawać "nową, świecką tradycją".

 • Bez tajemnic

  Andrzej Wolski (Jerzy Radziwiłłowicz) jest psychoterapeutą, prowadzącym własny gabinet. Regularnie spotyka się on ze swoimi pięcioma pacjentami. Każdy...

 • Twój ulubiony bohater "Nowej"

  Za nami już 10 odcinków serialu "Nowa" . Kto jest Waszym ulubionym bohaterem? Komisarz Maciek Wolski, inspektor Paulina Barska, a może aspirant Ada Mielcarz?

Zdjęcia na temat: marcin wolski
Wideo na temat: marcin wolski
 • "Diagnoza": Maciej Zakościelny w nowym serialu TVN

  Maciej Zakościelny, czyli serialowy Marcin, opowiedział nam o swoich przygotowaniach do roli w nowym serialu TVN "Diagnoza". Czy aktor oglądał seriale medyczne? Na którym ze znanych medyków wzorował(...) opieką lekarzy, a szczególnie dr Michała Wolskiego (w tej roli Maciej Zakościelny), będzie próbowała odzyskać swoje życie. Czy dowie się, kim jest, kogo kocha, na czym jej zależy? - Za każdym razem

 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

Dyskusje na temat: marcin wolski