• Informacje na temat:

  marcin wykorzystuje

Artykuły na temat: marcin wykorzystuje
 • Marcin Kwaśny i Diana Kołakowska rozwodzą się. Przyjaciółka zdradza kulisy

  W zeszłym roku na jaw wyszło, że Marcin Kwaśny (40 l.) i Diana Kołakowska-Kwaśny (40 l.) rozwodzą się. To żona aktora złożyła pozew o rozwód. Żadne z małżonków nie mówiło wprost o powodach rozstania. Więcej na ten temat do powiedzenia ma przyjaciółka ukochanej artysty.

 • Marcin Prokop w "Na Wspólnej"

  Dziennikarz, który znany jest dzięki pracy we wspaniałych duetach, rozpoczyna grę solo? Marcin Prokop przyjął rolę w "Na Wspólnej". Niedługo przekonamy się, jak sobie poradził.

 • Marcin Rogacewicz sam remontuje dom!

  Marcin Rogacewicz to prawdziwa "złota rączka"!

 • Norweski serial o polskim imigrancie budzi emocje

  "To nie jest film o Polakach" - zarzeka się producent norweskiego serialu "Walka o byt", którego bohaterem jest fikcyjny polski imigrant Tomasz Nowak. Po emisji pierwszych odcinków wśród Polonii zawrzało - na twórców serialu spadły oskarżenia o powielanie sterotypu Polaka - ubogiego i oszukującego.

 • "Na dobre i na złe": Marcin Rogacewicz zrezygnuje z serialu?

  Jesienią Marcina Rogacewicza zobaczymy w dwóch produkcjach: "Koronie królów" i "Pierwszej miłości". Czy to znaczy, że dr Zapała zniknie z Leśnej Góry?

 • Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" dla Teatru Telewizji

  Jerzy Stuhr wyreżyserował "Rewizora" Nikołaja Gogola dla Teatru Telewizji TVP. Uroczysty, przedpremierowy pokaz komedii odbył się w sobotę, 18 października, w Starym Sączu - miasteczku, które zagrało w spektaklu. Premierę telewizyjną zaplanowano na 24 listopada w programie 1 TVP.

 • "M jak miłość": Marcin stał się facetem. Rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  Niedawno wrócił z Jordanii, gdzie pracował na planie filmu wojennego "Karbala", a jego bohater w "M jak miłość" próbuje odnaleźć się w roli taty samotnie wychowującego dziecko. Na planie wykorzystuje własny bagaż doświadczeń; prywatnie też ma syna, który z okazji dnia ojca wręczył mu wyjątkowe prezenty.

 • Ponad 50 filmów na Festiwalu Aktorstwa Filmowego

  Ponad 50 filmów polskiej i zagranicznej kinematografii zostanie pokazanych podczas trzeciej edycji Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa, który rozpoczął się w sobotę we Wrocławiu.

 • Marcin Daniec: niezwykła historia jego małżeństwa

  ...​Marcin Daniec (58 l.) uważa, że dostał nagrodę od Boga za niezbyt udaną pierwszą część swojego życia. Dziś jest wesołym, otwartym na ludzi człowiekiem. I ma bardzo udane życie rodzinne z ukochaną Dominiką (38 l.).

 • Marek Kaliszuk o programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

  - W tym programie nie ma łatwych wcieleń, są tylko mniej i bardziej udane. Wiele zależy od tego, jak wysoko zawiesisz sobie poprzeczkę - zdradza Marek Kaliszuk, zwycięzca drugiej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zdjęcia na temat: marcin wykorzystuje
Wideo na temat: marcin wykorzystuje
 • "Pierwsza miłość": Marcin Rogacewicz, czyli nowy policjant w Wadlewie

  Po wakacjach grono aktorów „Pierwszej miłości” nieco się powiększy. Już we wrześniu w Wadlewie pojawi się Ksawery Jarząbek, policjant z sąsiedniej wsi. W tej roli zobaczymy Marcina Rogacewicza(...) wykorzystuje okazję i zostaje jego pocieszycielką… Premierowe odcinki „Pierwszej miłości” od 4 września o 18.00 w Polsacie.

 • Obława

  W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza... W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcin Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie...

 • "M jak miłość": Odcinek 1390.

  Marcin - po kolejnej rozmowie z Budzyńskim - postanawia oddać się w końcu w ręce policji. Wcześniej odkrywa jednak, że Maja nagle zachorowała. Chłopak jedzie od razu z córką do szpitala i zostaje na miejscu aresztowany. Tymczasem Artur wykorzystuje okazję i zgłasza się na oddział jako ojciec Mai. Paweł wspiera Kalinę po tym, jak umiera jej dziadek. Gdy stara się dziewczynę pocieszyć, ta nagle go

 • Pani z przedszkola

  "Pani z przedszkola" to ujmujący błyskotliwym poczuciem humoru i fenomenalnym aktorstwem, niezwykle barwny obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o...

Dyskusje na temat: marcin wykorzystuje
 • Re: "Pensjonat nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik codziennie wykorzystuje swą... kobiecość i seksapil!

  Jesteś tak wypasionym misiem, jak to bmw za 99 tys, z jedną małą róznicą.. macie zupełnie inne przebiegi. Miłego dnia

 • Re: "M jak miłość": Marcin i Iza wylądują w łóżku! Wrócą do siebie?

  Drogi Maćku, to Ty nie wiesz, że z pijana kobietą nie idzie się do łóżka. Tylko niewyżyty pros/tak wykorzystuje sytuację kiedy kobieta jest niezdolna do racjonalnego podejmowania decyzji. I tak masz rację takie postępowanie jest podstawą do oskarżenia o wykorzystanie seksualne,i za to powinno ponieść się karę.

 • Re: "M jak miłość": Zacznijmy jeszcze raz

  na wszystkie strony. Po zerwaniu z Marcinem straciła równowagę psychiczną, co Artur bezczelnie wykorzystuje.(...)Obejrzyj jeszcze raz uważniej i ze zrozumieniem tamten odcinek z listem. Ona chciał mu jasno i uczciwie to powiedzieć. Iza dzwoniła do Marcina, żeby się spotkać i mu powiedzieć o ciąży. To Marcin nie

 • Re: "M jak miłość": Brutalna napaść

  Marcin , specjalista od kłopotów.. Zamiast docenić że po śmierci Kaśki, że los postawił mu na drodze , przepiękną kobietę , która go pokochała całym sercem , Szymkowi zastąpiła '' mamę'', to on(...) przeżyje.Zamiast skupić się na swoim związku, docenić jaką wspaniałą tworzą rodzinę z Izą , to przykro jest patrzeć jak wykorzystuje i rani ją swoim postępowaniem że zapomniał o Szymku.Jednym słowem

 • Re: Ich pierwsza noc

  Marcin tylko krzywdzi kobiety i je wykorzystuje. Szkoda Agnieszki - to nie jest facet dla niej. Jak tak bardzo Kasia chce to nich go sobie bierze . Będzie z nim z nim bardzo "szczęśliwa"