• Informacje na temat:

  marcin z m jak miłość ile ma lat

Artykuły na temat: marcin z m jak miłość ile ma lat
 • 15 lat "M jak miłość": Alfabet serialu

  Premierowy odcinek najpopularniejszej w Polsce telenoweli wyemitowano 4 listopada 2000 roku. Z okazji okrągłej rocznicy serialu postanowiliśmy stworzyć alfabet, który jest subiektywnym wyborem redakcji. Kto mimo choroby nie zrezygnował z pracy na planie? Ile czasu minęło od tragicznej śmierci Hanki? Czyje narodziny wzbudziły ogrom emocji?

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • ​"M jak miłość": Premiera w rocznicę ślubu! Nowa rola Kasi Cichopek...

  W piątek 20 września TVP rozpocznie emisję reaktywowanego po niemal ćwierć wieku "Czaru par", w którym w rolach jurorów zobaczymy m.in. Katarzynę Cichopek, czyli Kingę Zduńską z "M jak miłość", i jej męża Marcina Hakiela. W dniu premiery teleturnieju Kasia i Marcin świętować będą jedenastą rocznicę ślubu!

 • Gdynia 2014: Gatunkowo

  Sprawnie zrealizowane, trzymające w napięciu, znakomicie zagrane - debiutant Michał Otłowski i doświadczony Waldemar Krzystek udowadniają, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. W środę, 17 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni publiczność obejrzała m.in. produkcje "Jeziorak" i "Fotograf".

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski uwielbia świąteczne tradycje

  W przyszłym roku minie 18 lat, od kiedy gra Marka Mostowiaka w „M jak miłość”. Jednak jak sam przyznaje, aktorstwo to tylko jeden z jego talentów.

 • M jak miłość i magia Mostowiaków

  Ponad 10 mln widzów, ponad pół tysiąca odcinków. Kilka milionów ludzi odwiedzających codziennie stronę serialu. Losy trzypokoleniowej rodziny Mostowiaków śledzimy już od ośmiu lat. Na czym polega fenomen serialu "M jak milość"?

 • "M jak miłość": Mateusz znów wpadnie w tarapaty przez Justynę?

  Mateusz (Krystian Domagała) postawi sobie za punkt honoru, by wybronić poszukiwaną przez policję Justynę (Olga Kalicka) przed więzieniem. Chłopak zadzwoni do Piotrka (Marcin Mroczek) i poprosi go, by został adwokatem Górskiej!

 • Kasia Kowalska jak Fiat 126p

  "Mam 35 lat, czyli dokładnie tyle, ile Fiat 126p" - śmieje się piosenkarka, która dla dziecka zawiesiła karierę muzyczną.

 • "Barwy szczęścia": Marcin Perchuć zmienia się o 180 stopni

  ...i przygotowuje recital z tekstami Jonasza Kofty. Nie wchodzicie w jakieś teatralne czy filmowe role w domu? - No nie, ile można udawać! Za to teatr robią dla nas dzieciaki, chociaż córka chce być(...)Jak się Pan czuje jako wdowiec? - Ciągle jestem w szoku. Przeżyłem przecież traumę i obecnie jestem, hmm, nie wiem, na jakim etapie jest teraz widz... ... na etapie wyjścia Marka ze szpitala...

 • "Zaglądamy w głąb siebie"

  ", opowiadają Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński, współautorzy płyty.

Wideo na temat: marcin z m jak miłość ile ma lat
 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Raj: miłość

  Raj: miłość to najnowszy film uznanego austriackiego reżysera Ulricha Seidla (twórcy m.in. Import/Export i Upałów - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji 2001), którego światowa premiera odbyła się w 2012 roku na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie film zaprezentowano w konkursie głównym. Raj: miłość to pierwsza część filmowej trylogii reżysera, którą scala tytuł Raj. Seidl pracował nad nią przez cztery lata, kręcąc ponad 80 godzin zdjęciowego materiału. Pierwotnie stanowić...

Dyskusje na temat: marcin z m jak miłość ile ma lat
 • Re: "M jak miłość": Gwiazda pop uwiedzie Marcina!

  Ile Ty masz lat , żeby nie widzieć ze to Marcin nie traktowal Izy poważnie , to on miał przed nią tajemnice , okłamywał ją , Agnieszce powiedział jakie problemy ma Naomi , a Izie z którą był w związku to nie , więc jak mogła mieć do niego zaufanie . Dziewczyno Ty nie wiesz na czym polega bycie razem , dorośnij , bo Marcin zmienia dziewczyny jak rękawiczki , lekceważac jej , chcialabyś miec takieg

 • Re: "M jak miłość": Marcin da kosza Izie!

  Ile ty masz lat hejterko ,ze pozwalasz sobie na obrażanie A. Kalskiej. Przypominam ci ,że A, Sienkiewicz odeszła sama z serialu , no i dobrze bo najgorsze są fanatyczne fanki.Dam ci dobrą radę zgłoś się do roli zastępczej Kasi,za która tak płaczecie, nie będziesz zazdrosna o Marcina i o Izę. tylko co z dalszym rozwojem M.Roznerskiego jak ty go przyćmisz swoją grą.

 • Re: "M jak miłość": Marcin stał się facetem. Rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  Odruch wymiotny mam, jak słyszę to "M jak...". Ile to jeszcze będzie 100 lat ???.