• Informacje na temat:

  marcin zdradza

Artykuły na temat: marcin zdradza
 • Marcin Kwaśny i Diana Kołakowska rozwodzą się. Przyjaciółka zdradza kulisy

  W zeszłym roku na jaw wyszło, że Marcin Kwaśny (40 l.) i Diana Kołakowska-Kwaśny (40 l.) rozwodzą się. To żona aktora złożyła pozew o rozwód. Żadne z małżonków nie mówiło wprost o powodach rozstania. Więcej na ten temat do powiedzenia ma przyjaciółka ukochanej artysty.

 • Solowy debiut Marcina Prokopa

  Sympatyczny dziennikarz i prezenter napisał książkę inspirowaną własnym dzieciństwem w czasach PRL-u. Marcin Prokop zdradza, komu ją dedykował oraz które historie z młodości najbardziej zapadły mu w pamięć.

 • Marcin Daniec zdradza receptę na szczęśliwe życie

  Bawi od ponad 30 lat i ciągle przybywa mu fanów. Marcin Daniec (60 l.) po każdym występie ma tyle bisów, że czasami przez dwie godziny nie może zejść ze sceny. Tygodnikowi "Na Żywo" opowiedział o kobietach swojego życia: żonie Dominice (40 l.) i córce Wiktorii.

 • Marcin Daniec o Dniu Dziadka

  "Dziadkowie są dziadkami na tyle, na ile się nimi czują" - przekonuje Marcin Daniec. Artysta kabaretowy tego dnia specjalnie nie świętuje, ale od wnuczki dostaje laurkę, która jest dla niego ważniejsza niż olbrzymi wazon róż.

 • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel: Romantyczna podróż na południe Europy odwołana

  Kasia Cichopek (37 l.) i Marcin Hakiel (36 l.) chcieli w wyjątkowy sposób uczcić rocznicę ślubu. Nie przypuszczali jednak, że z ich planów nic nie wyjdzie...

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

 • ​"M jak miłość": Dramat Kingi. Będzie pewna, że Piotrek ją zdradza!

  Kinga (Katarzyna Cichopek) przypadkiem odkryje, że Piotrek (Marcin Mroczek) w tajemnicy przed nią kupił kawalerkę. - Jestem prawie pewna, że on kogoś ma - wyzna Marii (Małgorzata Pieńkowska).

 • Stefana Pawłowskiego mobilizuje trema

  Grający głównego bohatera w "O mnie się nie martw" Stefan Pawłowski zdradza, czego najbardziej bał się na planie serialu oraz kiedy wraca do pracy przy jego drugiej odsłonie.

 • Marcin Kwaśny może liczyć na wsparcie mamy

  Marcin Kwaśny (40 l.) przyznaje, że przez własne słabości stracił wiele. W trudnych chwilach zawsze mógł jednak liczyć na wsparcie mamy, choć była daleko. Teraz to się zmieniło.

 • Robert Osam: Specjalista od nutek

  Od dziesięciu lat akompaniuje na fortepianie uczestnikom "Jak to melodia?". Robert Osam zdradza, jak znalazł się w programie oraz co stało na przeszkodzie, by podbił Anglię.

Zdjęcia na temat: marcin zdradza
Wideo na temat: marcin zdradza
 • Marcin Prokop zdradza kulisy "Dzień dobry TVN"

  Marcin Prokop to prawdziwa gwiazda programu "Dzień Dobry TVN". Prowadzący zaznacza jednak, że sielankowy obrazek, jaki widzowie mają w swoim domu po włączeniu programu, to tylko pozory. Jak wyglądają kulisy? - Piekło na ziemi, mnóstwo ludzi pogrążonych w różnych, dziwnych czynnościach. Telewizja ma swój awers i rewers - mówi. (Agencja TVN/x-news)

 • "Druga szansa": Bartłomiej Świderski o wątku Marcina i Moniki

  Bartłomiej Świderski zdradza, co czeka Marcina Kryńskiego w 2. sezonie "Drugiej szansy". Czy Marcin naprawi relacje z synem? Co z wątkiem Marcina i Moniki?

 • "M jak miłość": Dziewczyna, która igrała z ogniem

  z Anną pójdzie w bardzo złym kierunku, a Annę w ostatniej chwili uratuje Andrzejek z Marcinem. - Marcin poniesie najgorsze konsekwencje, jakie młody ojciec może ponieść – zdradza Mikołaj Roznerski. Jego(...)Kim jest nieznajoma, która pojawiła się w mieszkaniu Marcina. Miłość czy kłopoty? Nowa bohaterka, Anna Żakowska, jest dziennikarką śledczą. Nie boi się ryzyka, ale wpadła w poważne tarapaty. Ścigają

Dyskusje na temat: marcin zdradza
 • Re: "M jak miłość": Marcin odzyska wolność i rzuci Izę!

  Jest manipulowana przez Artura, a poza tym nie ufa Marcinowi, bo cały czas ją oszukiwał. Zatajał przed nią spotkania z Naomi, mówiąc, że jedzie na budowę, a Iza nagle dostaje jego zdjęcia z inną. Dla niej wniosek od razu się wysunął: zdradza ją. Ciekawe, czy wszyscy którzy tak oczerniają Lewińską, sami nie zareagowaliby podobnie.

 • Re: Specjalistki od "momentów"

  , wysokie IQ, szerokie horyzonty intelektualne, czy to że jestem bardzo dobry w łóżku, a może fakt bycia czarującym, ale coś wam powiem. Zamiast żalić się, że dziewczyna was zdradza powinniście o nią

 • Re: "M jak miłość": Iza zawsze będzie tylko... tą drugą!

  Nie traktuj Izy jako rywalki Kasi, cna nie żyje Marcin jej nie zdradza. Masz rację Izy i Marcina nic nie łączyło , ich dopiero będzie łączyć miłość, z czego ja się bardzo cieszę , piękna mądra dziewczyna mająca dobre serce dla Szymka .

 • Re: "M jak miłość": Marcin i Janka... pierwszy pocałunek!

  I bardzo dobrze, niech zdradza tą żałosną kaśke z każdą jak leci. ona też nie była lepsza i puszczała sie z każdym będąc z Robertem i zasługuje na wszystko co najgorsze

 • Re: "M jak miłość": Kasia i Marcin pogodzą się w łóżku!

  Odcinek XXXX: Agnieszka na tydzień przed ślubem z Tomkiem zdradza go z Marcinem, który ten z kolei ukrywa to przed Kasią której dzień wcześniej się oświadczył. Anna spotyka się z Wernerem. Widząc że prawnik jest dość zamożny, spędza z nim noc podczas której łapie go na dziecko. Ewa i Marek są po ślubie, ale wciąż Ewa spotyka się na boku z Krisem. W końcu podczas podróży służbowej, ulega

 • Re: "M jak miłość": Marcin i Janka... pierwszy pocałunek!

  wystaarczy że jednego bohatera/bohaterkę zarażą wirusem HIV i daję temu serialowi jeszcze około 50 odcików ... ( tak dla niezorientowanych w tym srialu kżdy każdego zdradza).

 • Re: Serialowy przewodnik

  Ach te serialowe przygody... A tak poza tym.. Słyszeliście o stronie, na której możesz sprawdzić czy Twój chłopak/dziewczyna Ciebie nie zdradza? Zlokalizuj ich poprzez wpisaniu nr telefonu!!! Sprawdźcie: skroc.pl/wyszukaj-osoby

 • Re: Klątwa faraona

  i endoprotezę biodra, a Wiki zdradza Piotrowi, że ma córkę.Przemek i Marcin powoli odzyskują przytomność.

 • Dlaczego ukrywała męża?

  Ten serial się stacza, z miłości idzie na durne zdrady z byle kim. Każdy ma przeszłość, każdy zdradza, każda ma powodzenie jak gwiazda Hollywood, chociaż jest zwykłą ciotka - klotką. Sztuczne, głupie sytuacje, nowi w obsadzie, którzy nic nie wnoszą i ogromne udawanie gry aktorskiej. Dobrze tam grają tylko Mroczkowie i obecnie Marcin - hulaka z sercem. Także dwoje dziadków i ich wnuk - ten się

 • Re: Pochopna decyzja

  o swojej miłości. Po wydarzeniach wieczoru Agata decyduje się na operację i endoprotezę biodra, a Wiki zdradza Piotrowi, że ma córkę. Przemek i Marcin powoli odzyskują przytomność.