• Informacje na temat:

  marcin żebrowski

Artykuły na temat: marcin żebrowski
 • "Na dobre i na złe": Kaśka i Marcin odnowią romans z klubu Anonimowych Alkoholików?

  Molendę ze spotkań AA. Wieczorek zapoznawczy Marcin z miejsca zaskarbi sobie przychylność... Falkowicza (Michał Żebrowski), któremu wyzna, że wiele słyszał o jego godnym najwyższego uznania systemie(...)? - zapyta Orłowską i pośle jej czarujący uśmiech. - Miałeś być w Szczecinie... - powie zdziwiona widokiem Marcina (Filip Bobek) lekarka. - Pozmieniało się - stwierdzi przystojniak i doda, że...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "Na dobre i na złe": Szokując odkrycie

  ...​Pierwszą osobą, która dowie się, że Oliwię (Marta Bryła) łączy relacja natury uczuciowo-seksualnej z radiologiem Pawłem (Marcin Sianko), będzie Andrzej (Michał Żebrowski)...

 • "Na dobre i na złe": Desperacki krok

  Ma wiele wad i słabości, do których nie chce się przyznać. Grany przez Michała Żebrowskiego profesor Falkowicz z "Na dobre i na złe" nie umie pogodzić się ze swoją chorobą i bólem. Dlatego chce rozstać się z życiem...

 • "Na dobre i na złe": Sensacyjne doniesienia z Leśnej Góry!

  Co było do przewidzenia, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) wyląduje w łóżku z obcym facetem (Paweł Ciołkosz). Tymczasem Marcin (Filip Bobek) pocałuje Julkę (Aleksandra Hamkało), a ślub Smudy (Ilona Ostrowska) i Falkowicza (Michał Żebrowski) zawiśnie na włosku!

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • "Na dobre i na złe": Falkowicz chce wsadzić Molendę do więzienia?

  Falkowicz (Michał Żebrowski) wpadnie w szał, gdy dowie się, że Molenda (Filip Bobek) sfałszował dokumentację medyczną i wystawił akt zgonu żywemu człowiekowi. Andrzej będzie pewny, że anestezjolog na długie lata trafi za kratki. Za Marcinem nieoczekiwanie wstawi się... Smuda (Ilona Ostrowska)!

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • "Na dobre i na złe": Molestowanie seksualne w Leśnej Górze!

  Pielęgniarki Karola (Monika Pikuła) i Dagmara (Maryla Morydz) oficjalnie zgłoszą profesorowi Falkowiczowi (Michał Żebrowski), że czują się molestowane seksualnie przez jednego z pacjentów a jednocześnie dostawcę materiałów opatrunkowych dla Leśnej Góry.

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie i miłość

  Fani lekarzy z serialowej Leśnej Góry nie mogą narzekać na nudę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe problemy. Medycy znowu będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, a także przeżywać prywatne dramaty.

Dyskusje na temat: marcin żebrowski