• Informacje na temat:

  marcin zebrowski dziennikarz

Artykuły na temat: marcin zebrowski dziennikarz
 • Gwiazdy ślą życzenia!

  Aktorki i aktorzy, telewizyjni dziennikarze oraz prezenterzy specjalnie dla "Tele Tygodnia" malowali świąteczne bombki. Autorskie choinkowe ozdoby przekazano fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Czego życzą gwiazdy ekranu swoim widzom?

 • "Tomasz Lis - najcenniejszym człowiekiem mediów"

  To wynik rankingu jednego z miesięczników, z którego wynika, iż dziennikarz nadal jest jedną z najbardziej pożądanych osób ze środowiska mediów. Za udział w reklamie zarobić może 560 tys. zł.

 • Serialowy przewodnik

  ..."M jak miłość" odc. 1127 Paweł zwierza się Ali, że Kasia przed śmiercią poprosiła go, by umówił się z nią na sesję w ciąży. Chciała wręczyć zdjęcia w prezencie Marcinowi. Tymczasem Chodakowski unika(...) produkującej gry komputerowe w... Krakowie. Bilski dziękuje Marii za pomoc w sprawie brata. Proponuje Rogowskiej wspólny z Basią wypad w góry. odc. 1128 Marcin pojawia się w szpitalu, by zapytać o zdrowie...

 • Zrobiły karierę dzięki znanym partnerom?!

  Kinga Rusin , zanim związała się z Tomaszem Lisem, była szeregową pracownicą Telewizji Polskiej. Popularność (a także współczucie społeczeństwa) przyniósł jej rozwód z dziennikarzem. Została(...) z showmanem Kubą Wojewódzkim. Jest bardzo zajęta. Zdarza się, że w jeden weekend musi "obskoczyć" aż trzy bankiety i kilka imprez. Karierę Agnieszki Popielewicz zainaugurował związek z Marcinem Mroczkiem...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Żebrowski: Smak sukcesu

  Po sukcesie filmu "Pręgi" , jego bohater Michał Żebrowski ( "Ogniem i mieczem" , "Wiedźmin" ), reżyserka Magdalena Piekorz i autor scenariusza Wojciech Kuczok, postanowili nadal ze sobą współpracować. "Mamy po około trzydzieści lat, a poza tym wspólnie poczuliśmy smak artystycznego sukcesu i jesteśmy zgrani" - wyjaśnia Michał Żebrowski.

 • Żebrowski jako "Doktor Haust"

  Po sukcesie filmu "Pręgi" dramaturg i scenarzysta Wojciech Kuczok, reżyser Magdalena Piekorz i aktor Michał Żebrowski po raz pierwszy współpracują ze sobą w teatrze. W sobotę, 8 stycznia, w warszawskim Teatrze Studio odbędzie się premiera monodramu Kuczoka "Doktor Haust" - w reżyserii Piekorz , z Żebrowskim w roli tytułowej.

 • Nowe propozycje TVN24

  W styczniu 2010 roku pierwszy polski kanał informacyjny - TVN24 wprowadza do swojej ramówki wiele zmian, wśród nich więcej "Faktów", nowe pasmo wieczorne oraz kolejny program Bogdana Rymanowskiego.

 • "Pręgi" wygrały we Wrześni

  Film Magdaleny Piekorz "Pręgi" otrzymał pięć nagród - w tym nagrodę główną - XII Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej "Prowincjonalia 2005", który zakończył się w nocy z soboty na niedzielę (5-6 lutego) we Wrześni.

 • "Inżynier Mamoń zawsze zwycięża"

  W połowie czerwca 2005 roku ukazała się anglojęzyczna płyta Anny Marii Jopek, zatytułowana "Secret". Znalazły się na niej dobrze znane w Polsce utwory wokalistki, z tekstami przetłumaczonymi na angielski, a także cztery przeróbki znanych światowych przebojów. Oczywiście w tym zestawie nie mogło zabraknąć utworów ukochanego muzyka wokalistki, czyli Stinga. Jopek zaśpiewała więc "I Burn For You" z repertuaru The Police i "Thousand Years" z solowego dorobku Stinga, a także "Moondance" Vana...