• Informacje na temat:

  marcin zimoch

Artykuły na temat: marcin zimoch
 • ​"O mnie się nie martw": Marcin Korcz spełnia swoje marzenie

  Marcin Korcz, czyli mecenas Paweł Radecki z "O mnie się nie martw" i Dagmar Balicki z "Przyjaciółek", nie kryje, że - będąc małym chłopcem - marzył, by zostać mistrzem... tańca. - Jestem przeszczęśliwy, że to marzenie zaczyna się spełniać - powiedział zaraz po swym pierwszym występie w show "Dancing with the Stars".

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • Joanna Opozda, aktorka z serialu Polsatu "Pierwsza miłość" Przemysław Cypryański, aktor z serialu "M jak miłość" Marcin i Rafał Mroczkowie, "frankowicze" i gwiazdy serialu "M jak(...) Zimoch w roli jurora...

 • "Celebrity Splash!": Stenka w jury, Dowbor skacze!

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniane są przez jury. Znamy już nazwiska jurorów i niektórych uczestników show!

 • "Belfer": Katarzyna Sawczuk w zupełnie nowej roli! Zostanie... tancerką!

  ..."Dancing With the Stars". Wiadomo już, że w show wezmą udział młodzi aktorzy - Michał Malinowski, czyli Norbert Owczarek z "Na Wspólnej" i Paweł Nowogrodzki z "Pierwszej miłości", i Marcin Korcz, czyli mecenas Paweł Radecki z "O mnie się nie martw" i Dagmar Balicki z "Przyjaciółek", oraz piosenkarka Natalia Schroeder i komentator sportowy Tomasz Zimoch. Niewykluczone, że w wiosennym "Tańcu...

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Wiosenna ramówka Polsatu

  Kałamaga i Walerija Żurawlewa, aktor Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska, aktorka Katarzyna Sawczuk i Wojtek Jeschke, komentator sportowy Tomasz Zimoch i Paulina Biernat, aktorka Monika Mariotti i Rafał Maserak, dziennikarka Paulina Chylewska i Jacek Jeschke, Miss Świata Niesłyszących Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino, aktor Marcin Korcz i Wiktoria Omyła oraz aktor Robert Koszucki i Hanna...

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Już wiadomo, z kim Gwit wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!

  ...m.in. Tomasz Zimoch, Paulina Chylewska oraz Dominika Gwit. Konkurować będą m.in. z Kasią Sawczuk, Marcinem Korczem, Michałem Malinowskim, Robertem Koszuckim oraz Miss Świata Niesłyszących! Nam wydaje...

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".