• Informacje na temat:

  marcina mellera

Artykuły na temat: marcina mellera
 • Marcin Meller komentuje odejście Magdy Mołek z TVN! Jego słowa zaskakują!

  Widzowie śniadaniowego programu byli mocno zaskoczeni, gdy wypłynęła informacja o odejściu Marcina Mellera (50 l.) i Magdy Mołek (43 l.) z "Dzień Dobry TVN". To właśnie dziennikarz postanowił zabrać głos i skomentować całą sytuację.

 • Szymon Hołownia: Udaję, że mam jakiś talent

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy drugiego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Marcin Meller wspomina zmarłą matkę: Nigdy nie przestanę tęsknić

  Dziennikarz Marcin Meller z okazji Dnia Matki opublikował wzruszający wpis, w którym wspomina swoją ukochaną rodzicielkę. Przytaczamy go w całości.

 • Prokop i Hołownia krzykną "Mamy Cię!"

  Nieprzyzwoicie inteligentni, zawstydzająco błyskotliwi, czasem tajemniczy i zawsze nieprzewidywalni. Wielokrotnie udowodnili, że do prowadzenia programów rozrywkowych "mają talent". Łączy ich szorstka męska przyjaźń lub, jak kto woli, uprzejma złośliwość.

 • Marcin Meller o prezydencie: Popychadło!

  ...zamieszczenia wpisu skłoniło Mellera wystąpienie prezydenta w Otwocku, na którym to obraził tysiące protestujących na marszach KOD-u. Odśpiewał też pieśń "Boże coś Polskę", zmieniając jeden z wersów na(...) się smętnie do domu i nagle widzi mniejsze i słabsze dziecko i dawaj je kopać w bezsilnej złości, by przykryć własną niemożliwą frustrację i upokorzenie" - pisze Meller.  Reakcje fanów Mellera były...

 • Aktorski debiut Marcina Mellera

  Marcin Meller pojawi się w serial u "Barwy szczęścia". Redaktor naczelny "Playboya" zagra naczelnego serialowego czasopisma "Fotograficzne podróże".

 • Kinga Rusin i Marcin Meller wciąż w konflikcie!

  Choć dziennikarze nigdy nie pałali do siebie sympatią, ostatni incydent pogorszył ich relacje. Kinga (47 l.) postanowiła działać...

 • Kto zastąpi Marcina Mellera?

  Są już kandydaci do poprowadzenia "Dzień Dobry TVN" razem z Kingą Rusin!

 • Marcin Meller uspokaja: Nie odchodzę z "Dzień Dobry TVN"

  ...sił" - czytamy na jego Facebooku. Nam nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za powodzenie wszelkich projektów pana Marcina!

 • Meller porzucił Kingę Rusin

  Fani "Dzień Dobry TVN" nie zobaczą już na ekranach telewizorów pary prowadzącej poranny program stacji - Marcina Mellera i Kingi Rusin.

Zdjęcia na temat: marcina mellera
 • Katarzyna Meller
 • Marcin Meller
Wideo na temat: marcina mellera
 • Gwiazdy o meczu TVN kontra TVP

  Warszawa. Piłkarskie starcie gwiazd stacji TVN i TVP za nami. Rozgrywkę ostatecznie po rzutach karnych wygrała stacja TVN. Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić, co działo się za kulisami tego wielkiego wydarzenia. Jak wyglądały przygotowania? Czy był stres? - Jedni grają, inni wyglądają. Ja jestem w grupie dekoracyjnej - wyznał Marcin Meller. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Krzysztof Baranowski wyznaje w śniadaniówce: Nadal kocham byłą żonę. Spotykamy się

  Niedawno ukazała się książka Beaty Biały "Spowiedź kapitana", w której Krzysztof Baranowski opowiada o swoich podróżach, życiu i miłości do Bogumiły Wander, dla której porzucił żonę. W weekend żeglarz pojawił się w "Dzień dobry TVN" i nie krył, że był zaskoczony obrazem swojej osoby, jaki został nakreślony na kartach książki. W rozmowie z Marcinem Mellerem i Patrycją Kazadi wyznał także, że... nadal kocha byłą żonę. "Spotykamy się. To jest wspaniała pani. Deklaruję, że ją nadal kocham, ale...

Dyskusje na temat: marcina mellera
 • Re: Co wydarzy się w 7. sezonie "Prawa Agaty"

  cuda ,cudeńka ....! Nowe w TVN! Dzisiaj w niedzielę u Magdy i Marcina nadredaktor MIszczak tu cytuję: ".....osobista wypowiedz jego zony /Mellera/,którą posiadłem ....'' a pro po's udziału Mellera w nowym show! Gratulacje panu redaktorowi jednemu i drugiemu ....