• Informacje na temat:

  marcinkiewicz dziecko

Artykuły na temat: marcinkiewicz dziecko
 • Kazimierz i Izabela Marcinkiewiczowie: Poróżniło ich dziecko?

  Izabel Marcinkiewicz (33 l.) ponoć marzy dzieciach. Jej mąż, Kazimierz (55 l.) chyba nie wykazuje aż tak dużego entuzjazmu...

 • Najbardziej obciachowa para

  Cezary Pazura i Edyta Zając zostali uznani przez czytelników INTERIA.PL najbardziej obciachową parą polskiego show-biznesu. W ankiecie wzięło udział ponad 8 tysięcy głosujących.

 • Izabela Marcinkiewicz chciała mieć dziecko z Kazimierzem!

  Izabela Marcinkiewicz (34 l.) desperacko starała się ratować małżeństwo z Kazimierzem (56 l.). Uważała, że dziecko uleczy ich związek. On tego nie chciał. Teraz za to płaci.

 • Kora: Odtrutka na korporacyjny ucisk

  Ciemnoskóry uczestnik (!) "Top model" śpiewający "Sen o Warszawie" - w rozpoczętej w niedzielę (4 września) drugiej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" nie zabrakło niespodzianek.

 • Izabela Marcinkiewicz złożyła pozew o rozwód. Żąda alimentów!

  Izabela Marcinkiewicz (34 l.) desperacko próbowała ratować 5-letnie małżeństwo z byłym premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem (55 l.). Teraz mówi "dość"!

 • TVN Style: Jesień z nowościami

  W nachodzącym sezonie jesiennym kobieca telewizja TVN Style zaproponuje swoim widzom nowe programy polskie i zagraniczne. W ramówce na zabraknie również seriali oraz premierowych odcinków popularnych programów, np. "66 niezapomnianych programów TV".

 • Kazimierz Marcinkiewicz może liczyć na wsparcie pierwszej żony

  Zawody triathlonowe w Gdyni. Morderczy wyścig w trzech dyscyplinach: bieganiu, jeździe na rowerze i pływaniu. Jak co roku, nie zabrakło śmiałków. Na starcie stawiło się ponad 2 tys. osób. Wśród nich Kazimierz Marcinkiewicz (59 l.) i jego syn Stanisław.

 • O sprzedawaniu swojej cielesności

  Koniec wakacji - dystrybutorzy i krytycy wracają do pracy. Z sześciu kinowych premier tego tygodnia szczególnie polecamy "tragikomedię o sprzedawaniu swojej cielesności" - "Irinę Palm" z Marianne Faithfull.

 • Izabela Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego

  To może być jeden z najgłośniejszych odcinków "Kuba Wojewódzki Show". Była żona Kazimierza Marcinkiewicza zapowiedziała na Facebooku, że pojawi się w kolejnym odcinku! "Z Waszą pomocą rozważyłam za i przeciw i... pójdę do Kuby Wojewódzkiego. Dziękuję za wsparcie" - napisała na Facebooku.

 • Chylińska zakłada róż

  Agnieszka Chylińska "Modern Rocking", EMI

Zdjęcia na temat: marcinkiewicz dziecko
 • Isabel
Wideo na temat: marcinkiewicz dziecko
 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz udzieliła wywiadu. Opowiedziała o swojej książce

  W ostatnich dniach głośno jest o książce Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz. Kobieta opisała w niej swoje życie oraz związek z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Zarzeka się, żeby nie kojarzyć publikacji(...) znaku równości, dlatego nie jesteśmy razem” – stwierdziła. Nie czuje, że przyczyniła się do rozpadu rodziny Marcinkiewicza. Dodaje, że są w życiu rzeczy, których „nie jest w stanie się kontrolować

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...