• Informacje na temat:

  marcinkiewicz i rodzina

Artykuły na temat: marcinkiewicz i rodzina
 • "Kazimierz Marcinkiewicz rzucił Isabel"

  O tym, że politycy uwielbiają plotkować, wiadomo od dawna. Ostatnio dał temu wyraz były wicepremier w rządzie PiS. Cytowany przez "Fakt" tygodnik "W Sieci" podał, że "Kazimierz Marcinkiewicz rzucił(...), że "rodzina jest najważniejsza", stał się bohaterem prasy bulwarowej po tym, jak rzucił żonę Marię dla młodej wówczas Isabel z Brwinowa po 28 latach małżeństwa. "To nasza osobista tragedia. Żona...

 • Kora: Odtrutka na korporacyjny ucisk

  Ciemnoskóry uczestnik (!) "Top model" śpiewający "Sen o Warszawie" - w rozpoczętej w niedzielę (4 września) drugiej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" nie zabrakło niespodzianek.

 • Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel z Brwinowa wrócili do Polski!

  Po kilku latach spędzonych w Londynie Kazimierz Marcinkiewicz (54 l.) i Isabel z Brwinowa (32 l.), bohaterowie skandalu sprzed czterech lat, wrócili do Warszawy.

 • Kazimierz Marcinkiewicz już po rozwodzie! Odetchnął z ulgą?

  Kazimierz Marcinkiewicz (55 l.) i Isabel (35 l.) nie są już małżeństwem. Sąd wydał decyzję o rozwodzie. „Wielka miłość” przeszła do historii.

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz chce rozliczyć się z przeszłością. Ujawnia sekrety

  Ostatnio Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) na swoim blogu umieściła zdanie: „Zapraszam do zakupu mojej książki”. W ciągu kilku kolejnych godzin media obiegła wiadomość, że zapowiadana od dawna autobiografia byłej żony Kazimierza Marcinkiewicza (57 l.) właśnie się ukazała. W "Życiu na gorąco" możemy wyczytać, że niegdysiejszy premier "przed sądem mówił, jakby małżeństwo było dla niego jednym...

 • Marcinkiewicz opowiedział o rozwodzie

  Rozwód byłego premiera z żoną Marią, po 28 latach wspólnego życia bulwersuje opinię publiczną. Kazimierz Marcinkiewicz postanowił przerwać milczenie i udzielił wywiadu, w którym opowiedział o powodach rozstania z żoną...

 • Olejnik ponownie krytykuje Marcinkiewicza

  ..."Jeżeli ten pan jeszcze dwa miesiące temu na wykładach u księży w Tyńcu mówi, że najważniejsza jest rodzina, a potem przytrafia mu się romans, o którym informuje cały świat, to jest żałosny" - twierdzi dziennikarka.

 • Marcinkiewicz w klubie dla gejów

  Jak donosi "Super Express", para "szampańsko" bawiła się niemal do samego rana. "Marcinkiewicz (50 l.) z partnerką pojawił się tuż po północy" - opowiada jeden z gości klubu. "Najpierw siedzieli przytuleni na pufach, a potem ruszyli na parkiet. Ale tańczyli osobno" - dodaje. Wizyta Marcinkiewicz w klubie dla gejów jest o tyle interesująca, że przez lata był on zdeklarowanym przeciwnikiem...

 • Zakonnicy oskarżają Marcinkiewicza

  ..."Pan Marcinkiewicz w pewnym sensie nas oszukał" - mówi przeor klasztoru oo. Benedyktynów w Tyńcu. Kilka miesięcy temu były premier wygłosił tam płomienną mowę, w której m.in. zapewniał o swojej miłości do żony.

 • Marcinkiewicz bierze winę na siebie

  Rozwód byłego premiera jest w toku. Już wiadomo, że nie będzie porozumienia stron - Marcinkiewicz zgodził się wziąć całą winę na siebie.

Zdjęcia na temat: marcinkiewicz i rodzina