• Informacje na temat:

  marcinkiewicz kazimierz

Artykuły na temat: marcinkiewicz kazimierz
 • Tabloid publikuje nagranie z Kazimierzem Marcinkiewiczem!

  Kazimierz Marcinkiewicz (57 l.) i Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) rozstali się już jakiś czas temu, lecz to nie znaczy, że o nich ucichło. Isabel raz po raz opowiada bowiem o byłym mężu w mediach. Teraz jeden z tabloidów opublikował film z ich małżeńskiej sprzeczki.

 • "Marcinkiewicz to mój uczeń"

  "Ja jestem dumny, że pokazałem innym światełko w tunelu. Ludzie poszli za naszym przykładem. Taki Kazimierz Marcinkiewicz to jest nasz uczeń" - śmieje się Ryszard Rynkowski, który od swojej żony jest starszy o 22 lata.

 • Izabela Marcinkiewicz i Kazimierz Marcinkiewicz: Szczegóły rozwodu!

  Jeden z tabloidów opublikował uzasadnienie wyroku rozwodowego Kazimierza Marcinkiewicz (57 l.) i Isabel (35 l.). Wynika z niego, że były premier zarabia miesięcznie krocie!

 • Tadeusz Pieronek oraz premier Kazimierz Marcinkiewicz.

 • Kazimierz Marcinkiewicz (56 l.) od niedawna znów jest singlem. Były polityk na początku roku rozwiódł się ze swoją drugą żoną, Isabel (35 l.). Wygląda na to, że rozstanie bardzo mu służy! Marcinkiewicz pojawił się ostatnio na gali wręczenia nagród Polskiej Rady Biznesu, gdzie sprawiał wrażenie szczęśliwego i zadowolonego z życia. Jak widać, zmienił też nieco image. Do twarzy mu z brodą?

 • Krzysztof Cugowski senatorem niezależnym

  Krzysztof Cugowski, wokalista Budki Suflera, najprawdopodobniej odejdzie z klubu parlamentarnego PiS i zostanie senatorem niezrzeszonym - zapowiada "Życie Warszawy". Powodem rozstania z PiS jest obecność lidera Samoobrony Andrzeja Leppera i innych polityków tej partii w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza.

 • Kazimierz Marcinkiewicz nie ma z czego płacić alimentów?

  Kazimierz Marcinkiewicz (58 l.) i Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (36 l.) wciąż nie mają rozwodu. Na rozprawie w ub. środę były premier stwierdził, że nie stać go na płacenie zasądzonych na żonę(...) egoistą". Kazimierz Marcinkiewicz odmówił komentarza. "Od dziewięciu lat nie wypowiadam się na tematy osobiste i rodzinne. I tak już zostanie" - napisał w mejlu do redakcji. Następną rozprawę wyznaczono...

 • Powstanie film o życiu Leopolda Tyrmanda

  Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Instytut Stefana Starzyńskiego oraz Muzeum Powstania Warszawskiego ogłosili 2 listopada konkurs na scenariusz filmu fabularnego o życiu Leopolda Tyrmanda. Prace można przesyłać do 31 lipca 2007.

 • Kazimierz Marcinkiewicz już po rozwodzie. Ile będzie musiał płacić Izabel?

  Była żona Kazimierza Marcinkiewicza (58 l.), Izabela, dopięła swego…

 • Kto pisze Majewskiemu?

  Odkryliśmy tajemnicę popularności Szymona Majewskiego. Laureat tytułów Świr Roku, Fenomen Roku i zdobywca Wiktora 2007 ma po prostu zdolnych współpracowników, którzy za niego piszą wszystkie te śmieszne teksty.

Zdjęcia na temat: marcinkiewicz kazimierz
Wideo na temat: marcinkiewicz kazimierz
 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz udzieliła wywiadu. Opowiedziała o swojej książce

  W ostatnich dniach głośno jest o książce Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz. Kobieta opisała w niej swoje życie oraz związek z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Zarzeka się, żeby nie kojarzyć publikacji(...) znaku równości, dlatego nie jesteśmy razem” – stwierdziła. Nie czuje, że przyczyniła się do rozpadu rodziny Marcinkiewicza. Dodaje, że są w życiu rzeczy, których „nie jest w stanie się kontrolować

 • Być jak Kazimierz Deyna

  Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi...

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz w wywiadzie. Opowiedziała o książce

  Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) wydała książkę o swoim życiu, w której pisze także o małżeństwie z Kazimierzem Marcinkiewiczem (57 l.). Niedawno kobieta udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała nieco więcej o publikacji i o sobie. (x-news/Dzień Dobry TVN)

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.