• Informacje na temat:

  marcjanna lelek

Artykuły na temat: marcjanna lelek
 • Marcjanna Lelek zmieniła fryzurę! Co za szalona metamorfoza!

  Marcjanna Lelek (23 l.) od lat gra w serialu „M jak miłość” i za tę rolę fani ją pokochali. Poznali ją jako blondynkę o kręconych włosach, ale teraz gwiazdka postanowiła zerwać z tym wizerunkiem i całkowicie zmieniła fryzurę!

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • "M jak miłość": Marcjanna Lelek jest głodna świata

  ...​Marcjanna Lelek, którą po wakacjach znów oglądać będziemy jako Natalkę w "M jak miłość", jest wielką fanką podróży. Na swoim koncie ma m.in. samotną wyprawę do Ameryki Południowej, którą przemierzyła wzdłuż i wszerz. Jak pogodzi swoją pasję ze zdjęciami na planie?

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • Marcjanna Lelek bez stanika na urodzinach "M jak miłość"

  Marcjanna Lelek (23 l.) zyskała popularność, wcielając się w postać słodkiej Natalki w tasiemcu "M jak miłość". Karierę w popularnej "emce" zaczynała jako mała dziewczynka, dziś jest już kobietą i tak też prezentuje się szerszej publiczności. Na niedawnych urodzinach serialu Marcjanka pojawiła się bez stanika, w sukience z dekoltem do pępka. Warto przypomnieć, że dziewczyna ma już za sobą śmiałą...

 • "M jak miłość": Chciała się zabić?

  Teresa zrobi wszystko, by Artur jej nie porzucił. Podejmie nawet próbę samobójczą. Czy tym desperackim krokiem zatrzyma przy sobie ukochanego?

 • "M jak miłość": Marcjanna Lelek już nigdy nie zagra Natalki?

  Wszystko wskazuje na to, że wyemitowany tuż przed wakacyjną przerwą 1451. odcinek „M jak miłość” był ostatnim z udziałem Marcjanny Lelek, która wcielała się w Natalkę przez 15 lat. Czy aktorka nigdy już nie zagra w „Emce”?

 • Piotr Nerlewski: Leśniczy w "M jak miłość"

  Studiował geologię, pracował w banku, był trenerem piłki nożnej i barmanem. W końcu stwierdził, że szczęście może dać mu tylko aktorstwo. Piotr Nerlewski zagrał w filmie "Jack Strong", a teraz dołączył do obsady "M jak miłość" jako leśniczy Franek.

 • Marcjanna Lelek rozebrała się! Gwiazda "M jak miłość" pokazała gorące zdjęcia!

  Marcjanna Lelek (23 l.) znana z roli Natalki w serialu "M jak miłość" postanowiła chyba zerwać z grzecznym wizerunkiem w mediach. Ostatnio opublikowała swoje rozbierane zdjęcia, a fani byli zachwyceni!

 • "M jak miłość": Ciąża u Mostowiaków

  Zapewne nie na taki prezent czekali Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz), seniorzy rodu Mostowiaków, z okazji 54. rocznicy swojego ślubu. Oto zaskoczy ich informacja o ciąży nastoletniej wnuczki Natalki (Marcjanna Lelek)!

Zdjęcia na temat: marcjanna lelek
Wideo na temat: marcjanna lelek
 • "M jak miłość": Sonia i Ula zostaną parą?!

  W 1344. odcinku "M jak miłość" (emisja 22 stycznia) poznamy nową policjantkę Sonię Krawczyk (Barbara Wypych). Staszek Popławski (Sławomir Holland) zatrudni ją na miejsce Natalki (Marcjanna Lelek), która wraz z Frankiem (Piotr Nerlewski) wyjechała na rok w Bieszczady. Sonia okaże się krewną Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska). Seniorka tuż po przyjeździe zaprosi ją na obiad do Mostowiaków

 • "M jak miłość": Wakacyjne odmeldowanie!

  uśmiechnęło się do Natalki (Marcjanna Lelek). - W ostatnim sezonie Natalka ustabilizowała nieco swoją sytuację życiową – jest w stałym i szczęśliwym związku. Co się dla niej zmieniło? Sytuacja zawodowa

 • "M jak miłość": Z miłości do nauczycielki

  wierząc Mateuszowi, domyśla się, że prawdopodobnie stoi za tym Justyna, która wykorzystuje ludzi – mówi Marcjanna Lelek. Natalka postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Ostrzeże Justynę, że jeżeli nie wyzna

Dyskusje na temat: marcjanna lelek