• Informacje na temat:

  marczuk zdjęcia

Artykuły na temat: marczuk zdjęcia
 • Marczuk i Kliment: Zaiskrzyło

  Weronika Marczuk i Janek Kliment nie kryją, że wspólna praca w "Tańcu z gwiazdami" bardzo ich do siebie zbliżyła. Czyżby między tym dwojgiem zaiskrzyło? Zobacz zdjęcia!

 • Nowy film legendy polskiego offu

  We Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu Piotra Matwiejczyka "Wstyd". "Oprócz świetnej obsady, m.in. Doroty Segdy, Artura Barcisia i Mirosława Baki, dużym atutem produkcji jest odważny, kontrowersyjny scenariusz autorstwa Matwiejczyka" - powiedziała kierowniczka produkcji, Anna Pupin.

 • ...do macierzyństwa. Na razie para zajmuje się urządzaniem willi. A już wczesną jesienią rozpoczną się zdjęcia do autorskiego programu Weroniki w TVN Style.

 • Kto pojedzie na Broadway?

  Już dzisiaj wieczorem okaże się kto zdobędzie stypendium taneczne na Broadway'u i 100 tys. zł. Trzech młodych tancerzy walczy o tytuł "najciekawszego tancerza" w finale "You can dance".

 • Marczuk-Pazura gotowa na dziecko

  Po rozwodzie z Czarkiem 38-letnia Weronika szybko związała się z kolejnym mężczyzną, Maćkiem Gołyźniakiem. Utrzymuje, że nie ma żalu do byłego męża i bez uczucia przykrości patrzy na zdjęcia uśmiechniętej Edytki, która już niedługo urodzi jej byłemu mężowi córkę. "Nie było wielkich emocji. Od naszego rozstania minęło sporo czasu. Każde z nas rozpoczęło życie z nowym partnerem. Życzę Czarkowi jak...

 • Foremniak pozywa "Super Express"!

  Małgorzata Foremniak złożyła pozew sądowy przeciwko wydawcy tabloidu 'Super Express" w związku z artykułami naruszającymi jej godność osobistą. Aktorka żąda 150 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Sobowtór Pazury oskarża Marczuk

  ...z czterdzieściorgiem dzieci. Więc uważam się za osobę znaną" - skarży się Blautenberg w "Super Expressie". Dziś mężczyzna wyjawia, że do procesu doszło głównie z powodu determinacji Weroniki Marczuk...

 • Szczęśliwa i wolna Marczuk-Pazura z ukochanym

  Gwiazda stacji TVN w sobotę, po wpłaceniu kaucji w wysokości 600 tys. złotych, wyszła z aresztu śledczego. Stres minął. Na najświeższych zdjęciach Weronika Marczuk-Pazura (38 l.) wygląda na zrelaksowaną i odprężoną.

 • Rusza II edycja "You can dance" (zobacz zdjęcia)

  ...czarna i muzyka latynoamerykańska". Zasady programu pozostaną takie same, jak w pierwszej edycji. Program poprowadzi Kinga Rusin, a w jury zasiądą: producentka filmowa Weronika Marczuk-Pazura...

 • Ołena Weronika postanawia umrzeć

  Weronika Marczuk-Pazura (37 l.) jest w poważnych tarapatach. Jurorce tanecznego programu "You can dance", gwieździe stacji TVN, producentce, bizneswoman, byłej żonie aktora Cezarego Pazury grozi do ośmiu lat więzienia. Zobaczcie, jak Marczuk-Pazura wspinała się na szczyt, by w jednej chwili z niego spaść...

Wideo na temat: marczuk zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...