• Informacje na temat:

  marek bajko

Artykuły na temat: marek bajko
 • Maja Ostaszewska angażuje się nie tylko dla siebie

  Maja Ostaszewska (45 l.) swoją popularność i liczne aktorskie sukcesy stara się wykorzystać, pomagając potrzebującym.

 • Krzysztof Kwiatkowski: Wchodzę w to

  W "Na dobre i na złe" Krzysztof Kwiatkowski gra chirurga - Jana, który zmienia się na oczach widzów z hulaki zainteresowanego tylko imprezami w odpowiedzialnego mężczyznę. Pierwszym krokiem ku emocjonalnej stabilizacji ma być związek z Olą.

 • HBO GO: Zapowiedzi na styczeń

  Jakie seriale zobaczymy w styczniu w serwisie HBO GO?

 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Już 8 maja usłyszymy Małgorzatę Kożuchowską w nominowanej do Oscara animacji "Sekrety morza". Aktorka wyznaje, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje ją rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.

 • O tej zbrodni mówiła cała Polska. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Okazuje się, że zabójca polskiej modelki, Agnieszki Kotlarskiej (†24 l.), od niedawna znów jest na wolności. Jej bliscy boją się o własne życie. Psychopata już w celi odgrażał się, że chce dokończyć dzieła.

 • "Chappie" : Na miarę czasów

  2016 rok. Niedaleka przyszłość. Oddziały policji w Johannesburgu wspiera armia humanoidalnych robotów. Miasto jest bezpieczne, gangsterzy mają respekt do maszyn, bo nie mogą z nimi wygrać ani ich przekupić. Ambitnemu inżynierowi, który zaprojektował oddziały mechanicznych policjantów, marzy się jednak stworzenie robota ze sztuczną inteligencją. W zezłomowanym stalowym ciele rodzi się Chappie.

 • "Na dobre i na złe": Krzysztof Kwiatkowski - najbardziej wyluzowany człowiek na ziem

  Między Janem, którego grasz w "Na dobre i na złe", a jego ojcem Ksawerym narasta napięcie. Do czego to doprowadzi? - Mój bohater wybrał właściwą drogę, żeby się usamodzielnić. Jego relacja z ojcem (Marek Ślosarski - przyp. aut.) jest dość specyficzna. To bardzo silna osobowość, charyzmatyczny człowiek, który ma władzę, znajomości, możliwości i przede wszystkim pieniądze. Jan jest dorosłym...

 • Kultowe bajki w polskiej telewizji

  W marcu na antenie Telewizji Kino Polska pojawią się bohaterowie kultowych bajek. Stacja pokaże przygody gwiazd dawnych dobranocek - kota Filemona, Misia Uszatka i rozbójnika Rumcajsa.

 • Serialowy przewodnik

  Kończy się letni sezon powtórek seriali. Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.

 • Kino: Polacy uciekają w bajki

  "12 milionów 900 tysięcy widzów w kinach i dwa wielkie przeboje Władca pierścieni: Drużyna pierścienia oraz Harry Potter i kamień filozoficzny , tak najkrócej można podsumować wyniki mijającego półrocza w polskich kinach" - pisze Rzeczpospolita . Według raportów Polacy chodzą tylko na filmy najgłośniejsze, uciekają w bajki i czary.