• Informacje na temat:

  marek bukowski i jego żona zdjęcia

Artykuły na temat: marek bukowski i jego żona zdjęcia
 • Marek Bukowski walczy po rozwodzie o dobre relacje z dziećmi! Nie jest łatwo!

  Wieloletnie małżeństwo Marka Bukowskiego (48 l.) właśnie przechodzi do historii. W tym trudnym czasie aktor szczególnie dba o kontakt z dziećmi.

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • Kryzys w małżeństwie Bukowskich!?

  Jeden z tygodników donosi, że w związku Ewy (47 l.) i Marka Bukowskich (44 l.) nie dzieje się ostatnio najlepiej. Żona podobno coraz gorzej znosi jego sukcesy...

 • Anna Dereszowska szuka szczęścia

  Jesienią Annę Dereszowską zobaczymy w aż trzech serialach. Gra kobiety z charakterem, które lubią intrygować.

 • Marek Bukowski zaraził syna swoją miłością do tenisa

  Marek Bukowski, czyli doktor Piotr Gawryło z "Na dobre i na złe", to jeden z najpilniej strzegących swojej prywatności polskich aktorów. Nic więc dziwnego, że gdy na gali Telekamer "Tele Tygodnia" pojawił się w towarzystwie syna, wywołał prawdziwą sensację!

 • "Czas honoru": Jakie seriale zobaczymy jesienią w TV?

  Wielu z nas zadaje sobie pytania: co nas czeka po wakacjach? Które seriale rozpoczęły już zdjęcia? Ujawniamy, co się dzieje na serialowych planach i czego możemy spodziewać się po wakacjach.

 • "Na dobre i na złe": ​Ślubne "tak" w Leśnej Górze

  Hana (Kamilla Baar) i Piotr (Marek Bukowski) będą mieli dwa podejścia do ślubu cywilnego. Pierwszy nie dojdzie do skutku, bo urzędniczka USC (Dorota Landowska) spadnie ze schodów i trafi do Leśnej Góry. Z wdzięczności za uratowanie życia zaproponuje zakochanym, że jeszcze tego samego dnia mogą pobrać się w szpitalu. I tak właśnie się stanie!

 • Kultowe seriale: "Janosik": Czterdzieści lat minęło...

  ..., ale i przypominała najlepsze lata młodości. Według Agnieszki Fitkau-Perepeczko, Marek miał sadystyczne poczucie humoru. - I uważam, że to był jeden z jego największych atutów - wspomina żona(...) chodziła na premiery, rozmawiała, dyskutowała. Natomiast Marek uważał, że największym kapitałem człowieka jest jego mózg i inteligencja, a cała reszta nie jest ważna. Z drugiej jednak strony trochę wyrzucał...

 • Jake Michaels: Śladami Mickeya Rourke

  ...​Urodził się w Afryce, ale większość życia spędził w Toronto. Gra w kanadyjskich i amerykańskich filmach i serialach, a od niedawna także w "Na dobre i na złe". Jego bohater James, mąż Hany, to wyjątkowa postać. Dawno nikt nie zrobił takiego zamieszania w Leśnej Górze!

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  Żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się w sieci metamorfozą, która, niestety, nie spotkała się z uznaniem fanów. Internauci skrytykowali Ankę również za przepisy na "power śniadania" "z morwy białej, jagód goji, nasion CHIA, melona, porzeczki liofilizowanej". Marek Bukowski oczyszczony został z zarzutów. 4 g marihuany, którą znaleziono w wozie aktora, podrzucił prawdopodobnie...