• Informacje na temat:

  marek bukowski młody

Artykuły na temat: marek bukowski młody
 • Marek Bukowski walczy po rozwodzie o dobre relacje z dziećmi! Nie jest łatwo!

  Wieloletnie małżeństwo Marka Bukowskiego (48 l.) właśnie przechodzi do historii. W tym trudnym czasie aktor szczególnie dba o kontakt z dziećmi.

 • Ewa Bukowska nakręciła film z mężem

  Zakończyły się zdjęcia do krótkometrażowego debiutu Ewy Bukowskiej "Powrót". W głównej roli zagrał mąż reżyserki, znany i ceniony aktor Marek Bukowski.

 • Na dobre i na złe

  Falkowicz nie zgadza się na operację proponowaną przez Michała _ przeszczep twarzy u Eli, a młody lekarz zwraca się po pomoc do jego konkurenta, profesora...

 • Marek Bukowski: Polski Bogart?

  Mimo świetnego początku aktorskiej kariery, przez ostatnie kilkanaście lat praktycznie nie pojawiał się na dużym ekranie. Za sprawą serialu "Przystań" na nowo zagościł w świadomości polskiej publiczności. Już niebawem zobaczymy go też w nowym filmie Jacka Bromskiego - "Uwikłanie".

 • Trzeci wymiar

  Adam wraca do pracy, jednak Wiktoria uważa, że przez kilka tygodni powinien jeszcze odpoczywać. Młody chirurg buntuje się i postanawia wziąć udział w niezwykle...

 • Dereszowska w "Na dobre i na złe"

  Do obsady "Na dobre i na złe" dołączyła Anna Dereszowska. Jako Magda Soszyńska wystąpi w ośmiu odcinkach serialu. Na jaw wyjdzie, że piękna kobieta w przeszłości miała romans z Piotrem Gawryło (Marek Bukowski).

 • Kultowe seriale: "Janosik": Czterdzieści lat minęło...

  ...aktora. - Ten dowcip robił na mnie szalone wrażenie. W młodości, gdy Marek był piękny jak młody Bóg, i w dojrzałym życiu, gdy stracił już swój dawny wygląd, stanowił o jego niepowtarzalnym seksapilu(...) piękny jak młody Bóg 40 lat temu nie było w naszym kraju kobiety, która nie kochałaby się w wysokim, przystojnym i świetnie zbudowanym rozbójniku. Do Janosika i - to oczywiste - grającego go Marka...

 • Trudny powrót z Afganistanu

  30 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Powrót", realizowanego w Studiu Munka przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Obraz jest debiutem reżyserskim producentki, scenarzystki, aktorki i autorki programów telewizyjnych - Ewy Bukowskiej, prywatnie żony aktora Marka Bukowskiego.

 • Stara miłość nie rdzewieje?

  Do obsady "Na dobre i na złe" dołączyła Anna Dereszowska. Jako Magda Soszyńska wystąpi w ośmiu odcinkach serialu. Na jaw wyjdzie, że piękna kobieta w przeszłości miała romans z Piotrem Gawryło (Marek Bukowski)...

 • Polski David Hasselhoff!

  Kilka lat temu Marek Bukowski był zaliczany do najzdolniejszych i najprzystojniejszych polskich aktorów. Teraz przypomniał się widzom rolą w "Przystani". Prawdopodobnie niebawem zobaczymy go też w nowym serial u.

Dyskusje na temat: marek bukowski młody